x-kom hosting

Windows 7 64bit czyta max 2,5GB RAM

FurioRR
utworzono
utworzono

Witam
Mam Windows 7 64bit i zainstalowane 4gb RAM-u, czytam mi max 2,5gb RAM a z tego co mi wiadomo max w 64bit to 125GB jeśli się nie mylę :) wiecie może o co chodzi??
Pozdrawiam

PS Przepraszam za jakość zdjęcia ...

Goorgoo20
komentarz
komentarz

A jaką masz płytę główną? Może to ona nie obsługuje więcej niż 2,5 GB.

FurioRR
komentarz
komentarz

moja płyta to

MC Jay
komentarz
komentarz (edytowane)

dziwna sprawa bo ta płyta powinna czytać 4gb, posprawdzaj osobno każdą kostkę bo możliwe że któraś może być uszkodzona


a może sprzedawca cię w konia zrobił i wysłał 2gb i 512mb

FurioRR
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='matxxx' date='11 listopad 2010 - 21:25' timestamp='1289507250' post='1119237']
dziwna sprawa bo ta płyta powinna czytać 4gb, posprawdzaj osobno każdą kostkę bo możliwe że któraś może być uszkodzona


a może sprzedawca cię w konia zrobił i wysłał 2gb i 512mb
[/quote]

w tym problem ze sprawdzałem i obydwie są po 2gb ram-u i działają ...

i kupując założyłem je sam :)

Goorgoo20
komentarz
komentarz (edytowane)

A to ciekawe skąd masz takie informacje matxx :blink: Ja znalazłem, że ta płyta obsługuje do 2GB DDR2 ... Więcej nie wyciśniesz z niej.

[url="http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/mb/socket775/P5V-VM_Ultra/e2589_p5v-vm_ultra.pdf"]User Manual[/url]

I nie pomoże tu nawet 64 bitowy system :-)

FurioRR
komentarz
komentarz

Dzięki za odp. do zamknięcia ;))

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.