x-kom hosting

[rozwiązany]poszukuje Pewnego Programu :)

kwachu1992
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich!

Ostatnio kupiłem dużo gier z Extra Klasyki i wszystkie chodzą z płytą, to chyba normalne.

Strasznie mnie wkurza wyciąganie ich, wkładanie do napędu bo nie dość, że zajmuje mi to mój cenny czas a dodatkowo zwieksza mozliwosc porysowania plyty, a i napęd głośno chodzi :/ i jest to uciążliwe dla mojego ucha.

Nie chodzi mi o piractwo, nie chce ich przegrywac, poprostu poszukuje programu ktory sprawi ze gra nie bedzie chodzila z plyta :)

Z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi.

mat159
komentarz
komentarz

Mozesz zrobic obraz kazdej plyty na dysku i emulowac np daemon tools, ale to bedzie zajmowalo duzo miejsca. O takie cos Ci chodzi?

kwachu1992
komentarz
komentarz

cóż, nie znam fachowych określeń związanych z robieniem obrazu, ale jeżeli to działa to chyba o takie coś mi chodziło ;)

mat159
komentarz
komentarz

Najpierw musisz zrobic obraz plyty z gra (najlepiej nero, jesli masz - powinna byc taka opcja zgrywania do formatu .iso) a potem zamontowac ten plik w programie http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1176

kwachu1992
komentarz
komentarz

kurcze ale nie wiem czy da sie nero zgrać bo są jakieś zabezpieczenia chyba.

kwachu1992
komentarz
komentarz

eh zrobilem obraz plyty dvd empire earth 2 zainstalowalem alcohola zrobilem wirtualny naped wszsytko ladnie pieknie. w moj komputer pojawil sie nowy naped. chce uruchomic gre wlacza sie autorun z obrazu :( klikam uruchom gre i pisze zebym wlozyl plyte do napedu :( nie dziala.

mat159
komentarz
komentarz

Bo zainstalowales gre z napedu, ktory ma inna litere niz ten wirtualny. Najlepiej bedzie jak zainstalujesz gre od nowa ale z tego wirtualnego napedu.

Kurzun
komentarz
komentarz

Daemon Tools lepszy niż alcohol. I po zainstalowaniu ppm w trayu na ikonke i: Emulation - All options ON

olej3232
komentarz
komentarz

Kwachu! Najpierw robisz obraz, później montujesz w wirtualnym napędzie, instalujesz grę, i grasz. Z następnymi grami postępujesz dokładnie tak samo!

kwachu1992
komentarz
komentarz

kurcze, odinstalowalem gre, wyciagnalem plytke, wyciagnalem z normalnego napedu plytke empire zainstalowalem z wirtualnego napedu gre i nadal to samo :( ja nie wiem czy ten empire earth ma jakies super tajne zabezpieczenia czy co :/

Kurzun
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie zabezpieczony jest plik .exe czyli pomógłby tylko zmodyfikowany czyt. crack. Więc chyba lepiej zmieniać płyty.

kwachu1992
komentarz
komentarz

no cracka nie będę szukał i podmieniał. :( ehh i to pewnie we wszystkich tych grach jest tak.

ma ktos jeszcze jakis pomysł oprocz cracka?

mat159
komentarz
komentarz (edytowane)

Mialem kiedys taki program, chyba GameJack i, mozesz sprobowac.

//kotku z takimi poradami na przyszłość uważaj :evil:

//naekana

kwachu1992
komentarz
komentarz

ten gamejack pomógł :)

dzieki mat dostalbys punkcika ale sam wiesz :D

dzieki temat rozwiazany ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.