x-kom hosting

LLK czy ELK

pitahaya88
utworzono
utworzono

Witam . Składam nowy komputer i brakuje mi 2 rzeczy : RAMu i płyty głównej. Jako że to jest dział RAM to zaczne od niego :). Zestaw będzie pod i7 więc chciałbym Tripple Channel bo zestaw musi wystarczyć na bardzo długo.

Krótkie pytanie te pamięci : Pamięć Patriot PV736G1600ELK czy te Pamięć Patriot 6GB DDR3 1600 Viper II Triple XMP LLK (PV236G1600LLKB) a może coś jeszcze do 450 zł . Jeżeli tak to proszę uprzejmie najpierw napisać które z tych a oprócz tego jakiś swój typ. Bo te pamięci są akurat dostępne w tym sklepie gdzie chce kupić a te co podacie może ich nie być więc później nie chce pisać ponownie. G.Skille odpadają bo nie ma ich w "moim" sklepie a nie chce się bawić w osobne kupowanie i dodatkowe koszta wysyłki.


Pozdrawiam

Przepraszam najmocniej ale czy mógłby się ktoś odezwać ?? :)

Cukier116
komentarz
komentarz

Drogi kolego zabrałeś się do tego od złej strony, załóż temat w dziale zestaw komputerowy podaj kwotę jaką chciałbyś nań przeznaczyć, a na pewno ktoś Ci odpowie.

PS.Sugerowanie się jednym konkretnym sklepem jest bez sensu, poza tym dlaczego zamierzasz iść w podstawkę 1366 ?

pitahaya88
komentarz
komentarz

Ja już wszystkie elementy mam wybrane wiec one nie wymagają konsultacji. A te działy są chyba po to żeby się dowiedzieć tylko np. o płycie głównej czy o Ramie.

Sugeruje się jednym konkretnym bardzo tanim i co najważniejsze ulokowanym w moim mieście sklepie a mianowicie Morele. Chce iść w podstawę 1366 bo jest najmocniejsza? Chce kupić mocny komputer .

Dziękuje za opowiedz ale bardziej sobie bym cenil odpowiedzi dotyczące tematu :). ELK czy LLK a może coś innego max 450 zł za 6GB

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje Cukier za odpowiedz i troskę .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.