x-kom hosting

(Anty,i)Fani Moh :)

Silent Hunter
utworzono
utworzono

Grałem dzis w Moh Airbone (oczywiscie demo :) )

Wedlug mnie gra godna uwagi(grywalnośc,realistyczny swiat,oprawa audio znakomita. ale jej głowny rywal ktory juz od dawna kroluje na rynku jest o niebo lepszy (mowa o COD2).

Co o niej sadzicie ?

Jesli jeszcze nie graliscie to :

http://www.polska.ea.com/games/8672/downloads/

Kleskus
komentarz
komentarz

Gra super, asciagnalem sobie demko przed tem :P Ale mam zastrzezenia co do grafiki... i bugow... :P grafika jest piekna... tekstury az raza ostroscia, modele postaci genialne, blur super sprawa ale... takie drzewa są oblesne... odległy teren takze :/ Tak psuje to strasznie wyglad ze koszmar... :/ A bug to mialem niezly :P zabilem wroga z mp40 i :P zaczal latac :P podnosil sie do gory (tak na 10m) i opadal... lol :P

Silent Hunter
komentarz
komentarz

Ale brak aa i fsa :) W COD2 sa wszelkie efekty i wedlug mnie to wlasnie COd 2 Nadal kroluje na rynku :)

Ale trzeba przejsc pelna wersje aby cos dokladnie powiedziec o rozgrywce i klimacie gry :)

kwachu1992
komentarz
komentarz

cóż co do COD2 to się zgodzę z przedmówcą, gra super a efekty są naprawde niezłe (przeszedłem całą grę)

a co do medala airbone to jeszcze nie grałem, będę musiał przetestować ;)

Kleskus
komentarz
komentarz

Hehe, a ja w COD 2 nie gralem zbyt dozo ale byl fajny nawet :P Ale moha mi sie podba bardziej

ptasior360
komentarz
komentarz

Wymagania medala są naprawde przyzwoite ;) . Ja na swoim kompie grałem na ful detalach i nie przycinało.

Czy wie ktoś jak można sprawdzić w ilu fps chodzi gra, bo jestem strasznie ciekaw

kwachu1992
komentarz
komentarz

ptasior360 sciagnij frapsa: http://www.fraps.com/download.php a wszystkiego sie dowiesz ;)

ptasior360
komentarz
komentarz

Medal chodzi mi od 25 do max 58fps rewelka :rolleyes:

Kleskus
komentarz
komentarz

Ja powiem ze jak narazie to Unreal Engine 3 jest chyba najlepszym enginem swiata, w dodatku ma dosyc małe wymagania jak na grafike tej klasy ;) Brawa dla Epic :D kocham ich juz od Unreala 1 ;P A szczegolnie dzieki Unreal Tournament - powiedzcie czy UT 04 fajny ? bo moze sobie załatwie... ;) Ps. Nawet UT1 nie ma jeszcze złej grafiki, mi tam wystarcza ;P No i swietna muza ;D I grywalnosc które nie ma zaden inny fps ;P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.