x-kom hosting

TV w Kompie

lewica2
utworzono
utworzono

Witam,

jakis czas temu zakupiłem karte Telewizyjną firmy "Pinnacle". Po zainstalowaniu sterowników i całego oprogramowania zwiazanego własnie z ta karta moge ogladac TV i nagrywac te filmy, jednak po nagraniu jakiejś czesci filmu i przy odtwarzaniu nie mam dzwieku. Czym jest to spowodowane?

Gość
komentarz
komentarz

We właściwościach nagrywania audio karty dźwiękowej musisz wybrać źródło, z którego będziesz nagrywał dźwięk. W tym przypadku będzie to albo Line-in albo karta tv.

lewica2
komentarz
komentarz

Mogłbys troszku jasniej...;/ jestem troche zielony jesli chodzi o tego typu sprzet...Jakich info potrzebujesz?

Krzysiek182
komentarz
komentarz

Musisz poszperać w opcjach bo może masz gdzieś włączone wyciszenie. Nie jestem pewny bo nie mam takiej karty ale najczęściej są takie przypadki. Po prostu pogrzeb w właściwościach!

PZdr Krzysiek182!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.