x-kom hosting

Aparat Cyfrowy

Adamusos
utworzono
utworzono

No wiec postanowilem kupic sobie aparat cyfrowy i mam takie pytanie. czy ten jest dosc dobry:

http://www.allegro.pl/item226607131_samsun...ah_pl_fv_s.html

Boski4
komentarz
komentarz

Aparat nawet dobry, ale możesz wybrać coś z rozdzielczością 7.1 mpx

Kurzun
komentarz
komentarz

Moim skromnym zdaniem jest cieniutki a znam się trochę na tym dlatego, że:

- To samsung więc obiektywy SHD haha, lepiej zainwestować w Schneidera w Kodakach ew. Carl Zeiss w większości aparatów: Sony, Canon

- Zoom optyczny - prawie wcale.

- Czułość Iso <_<

Moim zdaniem szajss straszny ale jeśli masz zamiar robić tylko zdjęcia 'rodzinne' to wystarczy.

Panowie Pixele to nie wszystko! To mało ważne wbrew pozorom. Czułość Iso to jest to ! ;]

Popek
komentarz
komentarz

Ile masz kasy na to? Na pewno coś ci znajdziemy :P

Adamusos
komentarz
komentarz

500, tylko ze w tych 500 musze sie zmiescic z karta oraz ladowarka z akumulatorkami

Kurzun
komentarz
komentarz

Szczerze powiedziawszy do 500zł nie da się kupić bardzo dobrego aparatu. W tym zakresie cenowym polecam tylko ten: http://allegro.pl/item228319489_panasonic_...aw_499_pln.html bo:

- obiektyw Leica :P

- Stabilizacja obrazu optyczna MEGA O.I.S

- Iso :P [Nawet tryb wysokiej czułości ma]

Panowie powtarzam po raz kolejny pixele to tylko niewielki ułamek tego co oferuje aparat. Producenci rozreklamowali pixele a tak szczerze mówiąc 3-4mpx to wystarczająca wielkość. Patrzcie na obiektyw, ogniskową i Iso!

kwachu1992
komentarz
komentarz

lepszy byłby jakiś canon z serii A

ja mam canona a510 z 3.2 mpixeli i nie narzekam :D super zdjecia robi.

jednak za taka cene to polecam tego: http://allegro.pl/item227301639_canon_a460..._ladowarka.html

super aparacik ;)

Kurzun
komentarz
komentarz

Canony [ tanie czyt. poniżej 1000zł ] mają słabe Iso. W tym przedziale cenowym Panasonic Lumix bije ich na głowę.

merenu
komentarz
komentarz

Mam go jestem zadowolony ale nie powala funkcjami. Jak dla amatora, ktory zaczyna to moze i dobry wybór za nie duze pieniadze. Mozesz jeszcze poszukac na allegro. Matryca 6 mpix wystarczy, zeby zdjecia obejrzec na tv itp. Samsung wprowadzł nowe bardzo ciekawe aparaty m. in.

NV7 OPS - spuer sprzet ale za ok. +900zł

NV3 - lepsza wersja S630 o wiele lepsza posiada mp3

Digimax L85 - 8mpix, 5x zoom optyczny, iso800, HDMI, 10x cyfrowy

S700 - lepsza wesja S600, s700 ma iso1000, 7mpix ale tylko 3x zoom optyczny

To tylko troche z tego co mozesz miec z oferty Samsunga, ja kiedy kupiłem S630 dostalem katalog kolekcji zima 2006/2007 dlatego zaproponowałem ci tkaie aparaty :D

Kurzun
komentarz
komentarz

Samsung to jeden z ostatnich aparatów jaki bym kupił. Robione na chińskich podzespołach i do tego obiektyw, który jest śmiechem na sali. Ani jeden profesjonalista nie używa Samsunga. Ja polecam: kodaka, canona, nikona, lumixa i fujifilm.

merenu
komentarz
komentarz

up jestes pewny swojej odpowiedzi ?

Cos mi sie wydaje, ze ty chyba nie widziałes jakie sa aparaty Samsunga. Mam katalog, wk torym sa pokazane kilka takich cudeniek i nie mów, ze nie uzywaja ich profesjonaliosci

Kurzun
komentarz
komentarz

A widziałeś cudeńka Nikona albo Canona ;] ? Zjadają Samsunga i jego chińskie obiektywy na śniadanie. W katalogu to nawet za przeproszeniem gówno ładnie wygląda.

mikrus
komentarz
komentarz

Nie wiem czy zauważyliście ale człowiek nie chciał aparatu dla profesjonalisty tylko za określoną cenę więc trudno tu wymagać cudów. Zależy co kto potrzebuje

Ja na przykład mam a610 kupowałem go bo ma obrotowy ekran który mnie osobiście się przydaje. Jak coś to polecam w tym przedziale cenowym :P

kurzun dobrze wcześniej pisał niech wybierze coś z przyzwoitym zoomem optycznym i iso (ale nie wymagał bym za dużo)

Kurzun
komentarz
komentarz

O fakt obrotowy ekran to ogromny plus! Niech bierze Canona albo Lumixa. Do 1000zł nic innego. !

kwachu1992
komentarz
komentarz

jak do 1000 zł. to polecam tego: http://allegro.pl/item227512618_canon_ps_a...ss_krakow_.html jego wielki plus to duży ekran :) lub jezeli chcialbys obrotowy ekran to ten: http://allegro.pl/item229195089_canon_a630...ral_statyw.html oba aparaciki super (kiedyś miałem okazje bawić się tym pierwszym, zdjecia super) do tego jakis zestaw soczewek makro i mozna sie niezle pobawic ;)

mikrus
komentarz
komentarz

jeżeli z obrotowym miał by kupować i w miarę niedrogi to polecam S1 IS jest dużo lepszy niż a610 i 630 bo ma lepszy zoom. mam wrażenie ze 630 to 610 z dopalaczem mpix.

merenu
komentarz
komentarz

Kurzun dalej zostaje przy swoim i bronie samsunga

CZy ty człowieku widziałes Sasmunga GX-10, GX-1L, GX-1S, albo profesjonalna lustrzanke cyfrowa Pro815. Zastanów sie jak cos powiesz a ty bedziesz gadal o tym jakie to gówno. Samsung to bardzo dobra firma, która robi swietne aparaty dla profesjonlistów i amatorów. Sa kiepskie i dobre modele tych aparatów. Kiepskim modlelem moze byc np. A503 albo S500, ale to zalerzy w jakim przedzialae cenowym maja byc aparaty i i jakie funkcje maja \

Ja proponuje model Samsung NV7 OPS albo L85 przyzwoite aparaty w dobrej cenie

Zobacz sobie tez galerie na www.samsungcamera.com

//edit co do twojego posta#3 to samsung tez ma duza game aparatów z obiektywem Schneider KRAUZNACH

mikrus
komentarz
komentarz

chciałbym zauważyć że nikt tu nie mówi o lustrzankach a po drugie samsung nijak sie ma do innych takich ja canon czy nikon czy choćby olympek.

proponujemy tu aparat w określonej cenie a lustrzanka jest poza zasięgiem ;]

Kurzun
komentarz
komentarz

mikrus ale lustrzanki nie są zbyt tanie.

Adamusos
komentarz
komentarz

Ja jestem amatorem i chodzi mi tylko o uwiecznienie danej chwili. Nie mam zamiaru robic zdjecia kwiatow, czy pieknego krajobrazu nad brzegiem morza. Wystarczy, ze bede rozpoznawal osoby i miejsce w ktorym sie znajdowalem :rolleyes:

mikrus
komentarz
komentarz

ej no ja swoim a610 mogę zrobić zdjęcia kwiatka i krajobraz ;p;p;p wiec nie jest tak źle a przy okazji babcia na niedzielnym obiedzie tez ładnie wyjdzie ;p;p

krzun wiem ze lustrzanki sa drogie dlatego nie chciałem żeby zaczęła sie dyskusja na temat nich. potrzeba tu sprawnego kompaktu ;]

Kurzun
komentarz
komentarz

Adamusos w takim razie bierz jaki chcesz aparat : ) Do rodzinnych zdjęć każdy się nadaje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.