x-kom hosting

Jakie 2 GB ramu DDR3?

Bułeczka
utworzono
utworzono

Witam.
Jakie 2 GB ramu DDR3 polecacie? Myślałem nad Geil 2GB 1333MHz CL9 Value. Ramu w ogóle nie będę kręcił. Cały zestaw głównie do gier. Płyta główna to Gigabyte MA770T-UD3 /AMD 770, DDR3 1333/

Pozdrawiam

luk1999
komentarz
komentarz

W takim razie dowolny tani z długą gwarancją.

DaMiAnO_973
komentarz
komentarz

Zwykłe GoodRamy by Ci starczyły. http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=4906

Gość
komentarz
komentarz

W Ram.Net te kości chodzą po 98zł więc kupno w ESC,pl za 115 to niezbyt dobra oferta

DaMiAnO_973
komentarz
komentarz

A słyszałeś opinie na temat tego sklepu? Problemy z reklamacją? Poczytaj sobie.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Czytałem i jest nie gorzej jak z ESC.pl w którym wymienić uszkodzona kartę na taką którą się kupiło lub o podobnej wydajności jest bardzo trudne ( zazwyczaj wciskają słabszy szrot twierdząc że to rewelacja)a kontakt z serwisem graniczy z cudem. W ram.necie jedynie czeka się niemiłosiernie długo. No ale może ty sie tam naciąłeś. Jest jeszcze z 3 sklepy które maja te kości w takiej cenie wystarczy wpisać odpowiednie słowo klucz w wyszukiwarce Ceneo. ;)

Bułeczka
komentarz
komentarz

Czyli co GoodRam? Wcześniej polecili mi na forum Geil bo mają radiatorki.

DaMiAnO_973
komentarz
komentarz

Ale po co Ci z radiatorami skoro ich nie będziesz podkręcać?

luk1999
komentarz
komentarz (edytowane)

Radiatorki i tak nic nie dają w przypadku tych pamięci. A do oc te Geile i tak się nie nadają.

Bułeczka
komentarz
komentarz

A jakiej firmy są najmniej awaryjne?

lolol1911
komentarz
komentarz

Pamięci RAM nie są tak bardzo awaryjne jak inne komponenty komputera ( np. zasilacze ). Chyba że je podkręcasz itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.