x-kom hosting

Pamiec dwustronna+ jednostronna =???

thesior
utworzono
utworzono

Mam pamiec dwustronną. Jeżeli włożę kośc z pamięcią jednostronną

to duży bedzie problem???

olej3232
komentarz
komentarz

napisz dokładnie co to za pamięc, najlepiej podaj linki bo nie chcę Cię w błąd wprowadzać a nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem!

Link do płyty też by się przydał

mat159
komentarz
komentarz

Jesli to ten sam typ pamieci jaki masz do tej pory (np ddr) to nie bedzie problemu. Jesli to inny typ, to nawet nie wlozysz w gniazdo.

Gość
komentarz
komentarz

thesior, Jaki masz procesor?

thesior
komentarz
komentarz

AMD Athlon XP, 2066 MHz (12.5 x 165) 2800+

[ Dodano: 2007-08-23, 16:59 ]

Moja pamięc to Kingston 1gb 400MHz PC3200

[ Dodano: 2007-08-23, 17:00 ]

a pamiec która chce włozyc to GOODRAM 256mb 400MHz PC3200

[ Dodano: 2007-08-23, 17:02 ]

a płyta ASUS A7V600-X

Gość
komentarz
komentarz

thesior, Pamięci mogą pracować z tym prockiem przy dwóch częstotliwościach 400 i 333. Ta druga opcja (tryb synchroniczny) jest lepsza, pomimo niższej częstotliwości pamięci komp będzie pracował szybciej. Co do tej kości Good.... shit, to może ona poprawnie nie pracować z kingstonami, ogólnie może nie pracować poprawnie. Z niektórymi płytami goodramy nie chcą za bardzo chodzić.

thesior
komentarz
komentarz

Czyli radzisz mi żebym poprostu jej nie wkładał.A czy pruba jest szkodliwa??

Powiem jeszcze ,że tą kośc GOODRAM 256MB miałem juz włożoną do kompa ,ale gdy kupiłem Kindstona 1GB to ja wyjąłem

bo bałem sie czy właśnie nie bedzie czasem jakiś problemów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.