x-kom hosting

Cooler do E4300

lesny1993
utworzono
utworzono

Potrzebuje coolera na płytę główną Asus P5B do procesora E4300

Chciałbym kupić go w komputroniku cena do 90zł łącznie z pastą termoprzewodząca

Jakie polecacie??

Za odpowiedzi - dzięki :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja polecam Arctic Cooling Freezer 7 Pro + pasta Zalman STG-1. Rewelacyjna mieszanka :D

lesny1993
komentarz
komentarz

a można prosić o linki ?

lesny1993
komentarz
komentarz

Ja tam właśnie max 2 smarowania będę miał :)

A do OC jest dobra ?

falcon1984
komentarz
komentarz

IMO lepiej brać Zalmana paste. Raz, że czasy świetności AS5 już minęły i Zalman STG-1 daje o 1-2 C stopni mniej i jest wyśmienity do O/C. Dwa, że nie przewodzi prądu więc jakby coś spadło na płytę, podstawę procka to nic się nie stanie. Po trzecie nakładanie Zalmana to bajka, malujesz procka pędzelkiem jak dziecko w przedszkolu :P Bardzo łatwe, nawet dla początkującego. Cena niewiele wyższa, ale warto bo w butelce jest więcej pasty niż w tubce AS5. Do O/C na pewno lepszy Zalman :D

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym wziął to: KLIK. Paste dokupił w późniejszym terminie :) Rozwiązanie wydajniejsze i przedewszystkim dużo cichsze niż Freezer 7PRO :)

kwachu1992
komentarz
komentarz

pasta arctic silver również nie przewodzi prądu.

Do O/C na pewno lepszy Zalman :D

nie koniecznie.

falcon1984
komentarz
komentarz

No to zapraszam na linka, testy przeprowadzone na podkręconym procku:

http://pclab.pl/art24195-9.html

Zalman w każdym z testów ma niższa temperaturę niż AS5 co w połączeniu z łatwą aplikacja sprawia, że ta pasta moim zdaniem to lepszy wybór :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.