x-kom hosting

Gasnacy obraz moniotra?

g3rman
utworzono
utworzono

Włączam kompa i nawet nie widać logowania Windowsa i potem też nic:( Nie wiem co to jest.

Obraz pojawia sie dopiero jak niestety klapnę w ekran ręką to sie coś jak by pojawiało na chwile aż za którymś razem już jest cały obraz, potem zrobi sie ze 2 razy w ciągu 2 min. i chodzi ok, aż do czasu kiedy nie korzystam z kompa z 15 min to znowu jest czarny ekran:(

Nie wiem co to może być.

A i jeszcze jedno oprócz tego mam ekran w odcieniu "zielonym" tzn wszystko widać ale nie na kolorowo tylko tak zielono czy coś.

Kiedyś znajomy mi mówił ze to coś wina kabla.

Wiecie co jest z nim??]

Monitor to LG Flatron F700B

Kurzun
komentarz
komentarz

Poruszaj kablem od monitora bo prawdopodobnie nie łączy.

olej3232
komentarz
komentarz

Najpierw sprawdź kabel, jeśli to nie to, to pora na wymianę! Raczej nikt nie będzie Ci tego robił! Chodziłem z moim monitorem po elektronikach i każdy mówił że naprawa się nie opłaca i że nie będzie się za to zabierał!

U mnie cały czas jest bardzo ciemny obraz (mam stary monitor CRT).

Czekam aż się do końca spali bo jak narazie szkoda mi siana na nowy!

dar55
komentarz
komentarz

najpierw to co powiedział Kurzun, póxniej wyciągnij grafikę i wsadź spowrotem , a na końcu poszukaj zastępczego kabla do monitora (pożycz)

Gość
komentarz
komentarz

Powracający obraz po klepnięciu ręką monitora świadczy o zimnych lutach na płycie w monitorze, zielony obraz, to wynik przełamanego przewodu sygnałowego.

g3rman
komentarz
komentarz
Powracający obraz po klepnięciu ręką monitora świadczy o zimnych lutach na płycie w monitorze,

Czyli co moge w tym przypadku zrobic zeby było ok? Da sie to jakos naprawic czy coś w tym stylu?

Kurzun
komentarz
komentarz
zimnych lutach

To naprawią Ci w każdym serwisie RTV. Bardzo prosta naprawa. A przewód sygnałowy to chyba wymiana kabla :)

dawidolan
komentarz
komentarz

kineskop kup nowy monitor

Kurzun
komentarz
komentarz

zimnych lutach
ponieważ miałem to samo. Naprawili mi zimne luty w serwisie RTV za 20zł i monitor hula.
g3rman
komentarz
komentarz

no ja zobacze oddam do serwisuj lub dam do kumplka co ukończył technikum elektroniczne i sie na tym zna z tego co mi wiadomo to moze szybciej mi to zrobi ;)

dzięki za wszystkie odpowiedzi;) i za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.