x-kom hosting

Zmiana chłodzenia na płytce!

DjConrado
utworzono
utworzono

Mam płytę Dfi Infinity NF UltraII-M2 i chciałem zmienić chłodzenie chipsetu. Wentylator, który jest na nim chodzi jak dla mnie za głośno. Czym mogę go zastąpić?? Najlepiej jak by tam wogóle nie było wiatraka tylko sam radiator. Proszę o pomoc!. Pozdrawiam!

Gość
komentarz
komentarz

ambas, widziałeś kiedys kompa z DFI Infinity? :P Jak masz 7600GS, alo coś jeszcze dłuższego to nie wejdzie Ci tam NIC. Miedzy chipem a grafiką (u mnie zachaczało o kondensatory) jest jakiś 1-1,5cm miejsca.

DjConrado, Nie ... jeśli chcesz chłodzenie do tej płyty, na dodatek pasywne to masz jedno wyjście -> http://allegro.pl/item227068013_thermalrig...oler_od_ss.html

ambas
komentarz
komentarz
ambas, widziałeś kiedys kompa z DFI Infinity? :P Jak masz 7600GS, alo coś jeszcze dłuższego to nie wejdzie Ci tam NIC

Widzialem, ale myślałem, że wejdzie tam taki radiator, można przecież przyciąć blaszki.

Jeżeli wprowadziłem w błąd to przeparszam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.