x-kom hosting

O dostępności danych z innego profilu.

jakmutam
utworzono
utworzono

Witam,

Mam pytanie: załóżmy, że mam na komputerze 2 profile, jeden mój a jeden brata. Czy brat może zobaczyć ze swego profilu, jakie strony oglądałem w Internecie (Historia) oraz czy będzie widział moje Ulubione strony?

I jak to jest z Moimi Dokumentami - czy jeśli coś zapiszę ze swojego profilu, to tylko ja jestem w stanie to odczytać (w normalnej sytuacji, bo podobno eksperci są w stanie zrobić niemal wszystko)?

Mam Windows 2000, Internet Explorer (podobno nie najlepszy, nie wiem).

Pozdrawiam.

luq
komentarz
komentarz
Mam pytanie: załóżmy, że mam na komputerze 2 profile, jeden mój a jeden brata. Czy brat może zobaczyć ze swego profilu, jakie strony oglądałem w Internecie (Historia) oraz czy będzie widział moje Ulubione strony?

Na wstępie powiem tylko że korzystam z Mozilli a wiec nie jestem w 100% pewnie czy w IE też tak jest.

A więc wszystkie te dane zapisywane są w osobnych profilach w folderze Dane Aplikacji, jeśli brat zna sie na dobrze komputerach to może to odczytać a jeśli nie to raczej do tego nie dojdzie.

jakmutam
komentarz
komentarz

Nie zna się. Tzn. zna się słabiej ode mnie... :rolleyes::P

Lord HIrek
komentarz
komentarz

Według mnie twój brat może z łatwością odczytać twoje dane ponieważ wystarczy że wejdzie w WINDOWS->Cookies (Tam ma wszystkie podane informacje o stronach jakie odwiedziłeś) . Jak chce zobaczyć twoje Ulubione strony to tak samo tylko że wchodzi folder Ulubione :rolleyes:

Jak nie chcesz żeby twój brat oglądał twoją historię to po prostu ją kasuj :P A jak nie chce Ci się tego robić to ściągnij program CCleaner (http://www.instalki.pl/programy/download/narzedzia_systemowe/CCleaner.php) Zrobi to za Ciebie ;);)

P.S Nie jestem pewien czy będzie tak jak ja mówię bo mam Windows ME

jakmutam
komentarz
komentarz

Dzięki. Muszę spróbować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.