x-kom hosting

Jakie ramy najlepiej w niskiej cenie do płyty głównej ?

Jeefo
utworzono
utworzono

Witam mam płytę główną

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=MSI+K9NU+NEO-V

I przyszedł czas zainwestować w pamięci ram którym obecnie mam tylko 1gb :/
Interesuje mnie zakup 3-4gb
Ale nie chciałbym kupić złych pamięci dlatego proszę pomoc w doborze ramów do mojej płyty.

Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

cytat z proline [b] "[/b][font="Tahoma, Verdana,"][font="Tahoma"][size="2"]2006-09-29 - [/size][/font]do overclokingu nie polecam,ale świetnie sie sprawdzi jako tania i stabilna platforma pod najnowsze procki AMD,u mnie bez problemu śmiga z Athlonem 64 3500+,1GB RAM GEIL oraz geforcem 7900gs 540/1500"

Przy tej płytce nie masz co się wysilać(chyba że chcesz). Polecam Ci znaleźć taką samą jak masz(o ile jest to jedna kość; 1 GB).[/font]
[font="Tahoma, Verdana,"][size="3"][size="2"]Koszt to pewnie ok. 50-70 zł. Na pewno odczujesz różnicę, wręcz komfort(przy viście lub win 7).[/size][/size][/font]
[font="Tahoma, Verdana,"][size="3"][size="2"]Jak się jednak uprzesz na zakup tych trzech lub czterech giga, to zdecydowanie 800 MHz cl4( do tej MSI)[/size][/size][/font]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.