x-kom hosting

[PŁYTA GłóWNA]MOBO 775 C2D 2GB RAMU

Xilomion
utworzono
utworzono

Witam wszystkich użyszkodników.

Mam kompa, ale potrzebuję nowej płyty głównej, dobrej firmowej, najlepiej z proline lub komputronik, inne sklepy odpadają no chyba że SKLEP WGK.

C2D 2,13 2MB CL2 Raz podkręcony do 2,7GHZ =) przy stand. chłodzeniu.

2GB RAMU OCZ 800 MHZ CL 5 [sPECIAL OPS]

SEAGATE 160 GB 7200.10 8MB, SATA II, ZAPIS PROSTO.)

GALAXY GF 8600GT 256 MB 600/1600 może wymienie jak sprzedam ta karte graficzną, i starą płytę.

[ Dodano: 2007-08-22, 20:52 ]

CENA DO 450 ZŁ MAX!

Xilomion
komentarz
komentarz

A z SLi??

Xilomion
komentarz
komentarz

A ASUS, ABIT? EVGA?

Tengel
komentarz
komentarz

Abit AB9 lub AB9 pro... choć ciężko ostatnio dostać chyba. Niemniej całkiem całkiem są a i OC mają niekiepskie ( mój ab9 pro i e4300 @3,0 GHz)

marx
komentarz
komentarz

Podałem 2 najlepsze wg mnie w tej cenie :) Jest jeszcze Asus P5N-E SLI nVidia nForce 650i SLI ale jest dosc awaryjna, a EVGI SLI zaczyna się od 900zł, Abit z tego co wiem również nie w tej cenie. MSI to bardzo dobra i solidna firma :)

Datex
komentarz
komentarz

Nie będę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj.

Zastanawiam się nad Asusem P5B i nad MSI P35 NEO-F. Która z nich będzie lepsza do OC konfiguracji poniżej?

kwachu1992
komentarz
komentarz

według mnie MSI :)

arcix
komentarz
komentarz

Abit AB9,wedlug mnie najlepsza pod Core2Duo.

demarco
komentarz
komentarz

Od MSI P35 neo-f lepsza bedzie ta płyta:

http://www.apollo.pl/store/show_detail/10/35921

Tą polecam kupić

Datex
komentarz
komentarz

demarco, jeszcze lepszą od tej MSI P35 Neo2-FR będzie MSI P35 Neo2-FIR. Różnią się tym że MSI P35 Neo2-FIR ma lepsze, miedziane chłodzenie :) I właśnie chyba na tę płytę się zdecyduję :)

demarco
komentarz
komentarz

MSI P35 Platinum różni się od tej co podałem tylko chłodzeniem, czyli mamy świetne OC.

Ta wersja co podałeś, wydaje mi się, że jest to ulepszona wersja neo-f, ale nie jestem pewien

Datex
komentarz
komentarz

MSI P35 Platinum ma najlepsze chłodzenie z tej trójki. Później jest MSI P35 Neo2-FIR a najsłabsze chłodzenie ma MSI P35 Neo2-FR :)

demarco
komentarz
komentarz

No własnie, a napisałem Ci, że wersja platinum od FR różni się tylko chłodzeniem wiec...

Wersja płyty podanej przez Ciebie to chyba ulepszona neo-f

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.