x-kom hosting

da rade czy nie?

Pavblo
utworzono
utworzono

witam posiadam plyte SL-85drv4-c i chcialbym wiedziec czy na ta plyte da rade wlozyc: 1.procesor pentium 4 3.4 ghz(oczywiscie z wejsciem na socket 478) 2. radeon 9800 XT?. tylko prosze nie mowcie mi ze najlepiej bylo by zainwestowac w plyte glowna itd ja chce tylko wiedziec to co powyzej. jezeli nie da rady to prosilbym was jeszcze jaki najlpeszy procesor(z pentiumow) i jaka najlepsza karta( z radeonow) moglaby wejsc do tej plyty. z gory dziekuje:)

Gość
komentarz
komentarz

Lewy12, Nie jest to pewne, Nie jestem pewien, czy ta płyta obsługuje prescotty.

Pavblo, Ten procek 2,4 - zapomnij. Maksymalna szyna FSB na tej płycie to 533MHz, a każdy procek pow 3GHz jest na szynie 800. Karta graficzna pójdzie bez problemu.

Gość
komentarz
komentarz

Lewy12, Czytałeś opis?

Były testowane na pecetowej płycie głównej Gigabyte GA-8VT800 z gniazdem s.478 i pracowały na niej bez problemów, jednak uzyskana szybkosć zegara wyniosła 1,60 GHz (FSB 133MHz, mnożnik x12)
Lewy12
komentarz
komentarz
Czytałeś opis?

Niestety nie zwróciłem uwagi :oops: :oops: :oops:

Pavblo
komentarz
komentarz

czyli moge kupowac tego radeona 9800 XT? bo wlasnie w opisie na allegro pisalo ze zlacze jest agp x8 a ja mam agp x4. i wlasnie nie wiem czy karta pojdzie:/ a co do procesora to mam szukac tylko tych ktore maja szyne 533 mhz tak?

Gość
komentarz
komentarz

Pavblo, Radeon 9800xt może także pracować na AGPx4, a x8 to jego maksymalna prędkość. Niestety, stronka soltek'a jest walnięta i pdf z opisem działających procków na tej płycie także. Podejrzewam, że na niej nie pójdą procki na rdzeniu prescott, tylko northwood.

lizaczek
komentarz
komentarz

wyglada na to ze powinien dzialac bo spelnia wszystkie wymagania plyty ale nie jestem do konca pewien....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.