x-kom hosting

Pomoc w doborze odpowiedniej ilości pamięci

brylllant
utworzono
utworzono

Posiadam komputer z procesorem pentium d (2x 2.8ghz 2mb cache) + pamiec 1gb (2x 512mb). Chciałem poprawić jakość pracy tego komputera, wiec zastanawiam sie nad dolozeniem pamieci. Posiadam dwa wolne sloty.
Moje pytanie brzmi: czy moge dac 2x 1gb do tych dwoch wolnych slotow.?
Czy lepiej jest dac te 2x 512mb i miec te 2gb a nie 3gb.?
Czy mieszanie pamieci Kingston z Good ram ma jakies znaczenie.?
Z gory dziekuje za odpowiedzi.

danielek316
komentarz
komentarz

Na początek podaj nazwę płyty głównej. Bez tego ciężko wyrokować ile pamięci obsłuży

brylllant
komentarz
komentarz

Zapomniałem o tym.
Płyta GIGABYTE GA-945P-S3.
Widze ze obsluguje do 4gb.
Dlatego teraz pytanie.
Czy zrobic 2 czy 3gb?
Mam dwa wolne sloty i teraz pytanie czy lepiej dać 2x 512mb czy 2x 1gb też będzie dobrze.
Dwa sloty juz sa zajete przez kosci po 512mb

danielek316
komentarz
komentarz

Myślę, że spokojnie możesz dołożyć 2x1 GB i mieć w sumie 3 GB. Zazwyczaj mieszanie pamięci udaje się bez problemów. Mój GoodRam wspólpracował i z Geilami i Kingstonem

brylllant
komentarz
komentarz

Ok. to jeden problem mam z głowy.
A najlepiej jaką pamięć ram kupić.? Samsung, Kingston, Goodram.? Czy może jeszcze co innego.? :)

danielek316
komentarz
komentarz

Tu masz fajne porównanie pamięci DDR2: http://www.pcworld.pl/testy/przeglad/135-pamieci_ddr2-.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.