x-kom hosting

Monitor - problem

KIRD
utworzono
utworzono

Mogłby Ktoś podrzucic najlepsze sterowniki to Radka 9550 ?

i powiedziec mi co oznacza jak na monitorze wyswietla mi sie BRAK Sygnału i monitor potem gasnie...

dar55
komentarz
komentarz

poszukaj w necie tego numeru sterowników , omega 2675a osobiście uzywałem i w testach najlepiej wypadały (moich oczywiście ), brak sygnału oznacza że nie wychodzi sygnał z karty :D (może być uszkodzona ) lub kabel ale równie dobrze moze ci komp nie wstawać , jakieś piknięcia sa ?

KIRD
komentarz
komentarz
poszukaj w necie tego numeru sterowników , omega 2675a osobiście uzywałem i w testach najlepiej wypadały (moich oczywiście ), brak sygnału oznacza że nie wychodzi sygnał z karty :D (może być uszkodzona ) lub kabel ale równie dobrze moze ci komp nie wstawać , jakieś piknięcia sa ?

Brak Pikniec robie cos na kompie i nagle Brak sygnału i bum czarny ekran i reset bo nic innego nie pomaga...

:|

dar55
komentarz
komentarz

uuuu tzn że komp ci normalnie chodzi , spradź kabel od monitora - podmień

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.