x-kom hosting

Jaką pamięć dokupić? DDR czy DDR 3?

Virusi
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć mam problem z gra gta 4 chyba wadą są ramy bo mam 2gb i sie troche tnie nawet na słabych jak bedzie konieczność to podam inne podzespoły
A mój prośba polega na tym żebyście mi powiedzieli co lepsze czy 2gb ram ddrIII czy 3gb ram ddr pc3200?

Forumowiec
komentarz
komentarz

[quote name='Virusi' date='23 październik 2010 - 20:37' timestamp='1287862786' post='1107435']
A mój prośba polega na tym żebyście mi powiedzieli co lepsze czy 2gb ram ddrIII czy 3gb ram ddr pc3200?
0

[/quote]

zależy jaki typ obsługuje twój komputer podaj nam nazwe płyty głównej,zasilacza itd

Virusi
komentarz
komentarz

moja płyt to msi gf515-p33 (chyba ) właśnie sobie przypomniałem że ona raczej nie obsługuje ddr I a zasilacz to fell 3 atx 500

Forumowiec
komentarz
komentarz

czy to ta płyta?? http://www.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=1&prod_no=1815

jeśli tak to obsługuje ddr3.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.