x-kom hosting

Jaki hosting wybrać?

rokko
komentarz
komentarz

Polskie czy zagraniczne, tanie czy drogie, nie ma sensu taka dywagacja które lepsze, wszystko zależy od ludzi, jeśli admini hostingu są kumaci czy to będzie polski czy zagraniczny jakość usługi będzie przyzwoita.

  • 1 miesiąc później...

4pc
komentarz
komentarz

lukeee - nie rozumiem. 6 lat mam strony na tym samym hostingu. Nie kojarzę ani jednego padu, ani tym bardziej włamania na serwer.

Nie przesadzasz trochę? To bardziej na zagranicznych kontach miałem problemy. 

lukee8
komentarz
komentarz

Wiesz blog kulinarny to i na onecie mozna miec.

4pc
komentarz
komentarz

Średnio wiem o czym mówisz, bo trzymam na polskich hostingach i serwisy, które generują po 10 tysięcy odwiedzin dzienie.

Więc jak dla mnie to takie czepianie się na siłę. Kwestia tego na jaką usługę się trafi. 

WireBoot
komentarz
komentarz

Generalnie moim zdaniem najlepszym hostingiem jest www.linuxpl.com , stabilny, bezawaryjny i w miarę tani. Co prawda nie najtańszy, no ale za jakośc się płaci.

hosting www
komentarz
komentarz (edytowane)

Generalnie moim zdaniem najlepszym hostingiem jest www.linuxpl.com , stabilny, bezawaryjny i w miarę tani. Co prawda nie najtańszy, no ale za jakośc się płaci.

 

50zł brutto za rok usługi hostingu współdzielonego to drożyzna ?

Jeden wieczór przy pizzy/bro/piłkarzykach kosztuje więcej.

 

Hosting jest śmiesznie tani w porównaniu do odpowiedzialności za tego typu usługi.

 

 

 

 

e: literówka

Edytowane przez hosting www
  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Hehe... 44 zł płace za konto na Hekko. Jak dla mnie to śmieszna kwota, bo przyzwoicie zarabiający serwis wyciąga takie pieniądze dziennie, więc nie rozumiem gdzie tutaj wielkie koszty. To właśnie przeciwnie, bardzo mała suma. 

sorcerer
komentarz
komentarz

50zł brutto za rok usługi hostingu współdzielonego to drożyzna ?

Jeden wieczór przy pizzy/bro/piłkarzykach kosztuje więcej.

 

 

Zgadza się. Śmieszą mnie wpisy ludzi, którzy chcieliby mieć profesjonalne konto bez reklam (albo VPSa) najlepiej za darmo. Czas dorosnąć.

4pc
komentarz
komentarz

Łatwo jest pisać głupoty. W sumie to ja zachodzę w głowę nawet jak się opłaca tym firmom oferowanie kont hostingowych za takie śmieszne grosze.

Z drugiej strony najważniejsze, że właśnie za takie grosze możemy sobie te stronki trzymać.

4pc
komentarz
komentarz

Generalnie to się średnio opłaca - dostajesz reklamy na maila, strona wolno działa, w zasadzie nie ma supportu.

A ostatecznie hosting całkowicie znika tak jak to było przy Yoyo ;-)

Morelka
komentarz
komentarz

Najlepiej po prostu wziąć sobie dany hosting na 7 dni testu i w ten sposób go sprawdzać. Ja w ten sposób przeniosłem strony z drogiego hostingu na Firehost.
I co najlepsze - płacąc 6 razy mnie kupiłem o wiele bardziej jakościową usługę.

4pc
komentarz
komentarz

A nie lepiej na 14 dni? Tyle miałem testu za darmo. Ogólnie poza tym co powiedzą znajomi z branży największe znaczenie ma test.

Tak najłatwiej sprawdzić czy hosting faktycznie jest taki dobry, jak wszyscy to opisują.

  • 3 lata później...
Morelka
komentarz
komentarz

Firehost jest niezawodny i działa jak należy. Mam z nimi wiele doświadczeń - wszystkie pozytywne.
To zawsze zależy od danego przypadku, ale ogólnie dopasowanie konkretnego hostingu nie powinno stanowić problemu.
Po to macie okres testowy, żeby to sprawdzić.

4pc
komentarz
komentarz

Ale nie daje nic więcej niż dużo bardziej znany Hekko.

Po jakim czasie na tym hostingi odpowiada support? Na hekko masz reakcję w kilka minut.

I to są właśnie te detale...

  • 7 miesięcy później...
erbanaz
komentarz
komentarz

Też wydaje mi się, że hekko to dobry wybór, tym bardziej że nie jest to drogi hosting. Dodatkowo często są jakieś korzystne promocje, tak jak na przykład teraz na ich blogu jest kod rabatowy na 50% zniżki. Moim zdaniem świetna sprawa!

  • 1 miesiąc później...
Morelka
komentarz
komentarz

Firehost. Przerabialiśmy wiele hostingó. W tej cenie naprawdę trudno o jakościową usługę.
A u nich to wszystko działa naprawdę stabilnie. 
 

  • 1 rok później...
lolulek545
komentarz
komentarz

Skoro już jest taki temat to się dołączę. Zamierzam postawić swój włąsny sklep internetowy w najbliższym czasie i także szukam jakiegoś hostingu. Może ktoś z was mógłby mi podpowiedzieć który z dostępnych na rynku będzie najlepszym wyborem aby sklep stał stabilnie?

Googlacz
komentarz
komentarz

Ja używam ovh.pl do hostowania sklepu serwera i nie narzekam, wszystko dobrze stabilnie działa.

lolulek545
komentarz
komentarz

Ok a jeśli chodzi o takie usługi jak tworzenie sklepów internetowych to znacie może jakąś sprawdzoną firmę, która się tym zajmuje? Nie chciałbym raczej korzystać z gotowych rozwiązań. O wiele bardziej przemawia do mnie możliwość spersonalizowania skryptu pod moje potrzeby. 

-n3veR
komentarz
komentarz

Polecam polski atthost. Chociaż jak już chcesz sklep, to nie ma sensu się bawić w hostingi współdzielone i lepiej kupić VPS od Amazon albo DigitalOcean.

  • 5 miesięcy później...
Niebieska
komentarz
komentarz

Na początek jak najbardziej. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.