x-kom hosting

BIOS

lukasz06
utworzono
utworzono

Jakie mogą być skutki źle zainstalowanego Biosu?

Przemek
komentarz
komentarz

NP. komp sie nie uruchomi.

Gość
komentarz
komentarz

lukasz06, Komp się na 100% nie uruchomi, jeżeli wgrasz bios od innej płyty! Skutki są takie, jeżeli pamięć flash (bios) jest do wyciągnięcia, to niesiesz do serwisu i za 50zł masz poprawny bios. Jeżeli bios jest lutowany, to niesiesz płytę główną do serwisu i za 150zł masz poprawny bios.

Przemek
komentarz
komentarz

Tak dla potomnosci ;)

puciek, ceny sie troszke zmienily.

Moze w serwisie tyle trzeba placic ale dla bardziej zaawansowanego uzytkownika wyciagniecie kostki i wyslanie nie powinno stanowic problemu:

http://allegro.pl/search.php?string=progra...p;category=4226

Gość
komentarz
komentarz

Przemek, Owszem, jeżeli ktoś umie, to zrobi to samemu oprócz wylutowania kości lutowanej powierzchniowo! Do tego trzeba mieć na prawdę dobrą lutownicę i dużą wprawę, a bez jej wylutowania nic się nie da zrobić.

dar55
komentarz
komentarz

a nie dwa lata temu kosztowało 0,7L :D

[ Dodano: 2007-08-21, 19:24 ]

przepłaciłem

Gość
komentarz
komentarz

dar55, To zależy od znajomości, ja takie problemy załatwiałem samodzielnie :) (lutownicą za 4tys zł i grotem za 100zł)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.