x-kom hosting

Windows 7 pamiec ram (problem)

emil9912
utworzono
utworzono

Witam!

Windows 7 w swych wymaganiach ma 1 gb ramu, ja posiadam 2 gb ramu wiec nie powinno byc problem z zainstalowaniem,ale np. Gta IV wymaga 2 gb ramu i teraz mam pytanie czy po instalacji systemu zabierze mi te 1 gb i gta bedzie sie ostro cielo?

XIVOS
komentarz
komentarz

Nie... Powinieneś najpierw spytać google, zanim zaczniesz zadawać takie głupie pytania...



[color=red]
//zachowaj proszę takie uwagi dla siebie
//jeżeli nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz
/antos[/color]

kurczakos1
komentarz
komentarz

Nie, nie zabierze :) Podaj resztę konfiguracji komputera to powiem Ci jak GTA będzie u Ciebie śmigać.

emil9912
komentarz
komentarz (edytowane)

karta grafiki ati radeon hd 3850
procek -AMD Phenom™ 9500 Quad-Core Processor
no i ramu 2 gb

wiem ze nie zabierze tylko ten windows 7 sam potrzebuje troche ramu i na gre juz moze nie straczyc

kurczakos1
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie przejmowałbym się ramem tylko grafiką. To jest wersja 256MB czy 512MB (mówie o Radeonie)?

Generalnie z pamięcią jest trochę inaczej niż to postrzegasz i proces przydzielania jej jest bardziej skomplikowany niż Ci się wydaje :P Do tego dochodzi jeszcze pamięć wirtualna, więc naprawdę nie ma obaw.

emil9912
komentarz
komentarz

[quote name='kurczakos' timestamp='1287523529' post='1105748']
Nie przejmowałbym się ramem tylko grafiką. To jest wersja 256MB czy 512MB (mówie o Radeonie)?
[/quote]


grafa 512

kurczakos1
komentarz
komentarz

Szału nie będzie, ale jak w trochę proporcjonalnie dobierzesz detale powinno w miarę płynnie chodzić.

  • Dobra wypowiedź 1
emil9912
komentarz
komentarz (edytowane)

wiesz ja mam teraz xp i tnie sie czasami cholernie, ale jak piszesz ze w windows 7 nie powinno byc roznicy, ale chyba windows 7 troche bardziej obciaza niz xp tak?

kurczakos1
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie cytuj całości postu bezpośrednio pod postem bo mod zaraz Cię przegoni :)

Co do pytania - niekoniecznie. W7 jest o wiele nowszym i o wiele lepiej zoptymalizowanym systemem.

  • Dobra wypowiedź 1
emil9912
komentarz
komentarz

dobra dzieki za pomoc mam nadzieje ze bedzie tak jak piszesz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.