x-kom hosting

Komputer nie chce się włączyć

lesny1993
utworzono
utworzono

Kiedy włączam komputer wszystko pięknie gra ale kiedy ma się zacząć bootowanie czy nawet jeszcze wcześniej ekran się wyłącza, cooler przestaje się kręcić a dioda POWER nadal świeci !

Nie wiecie co może być tego przyczyną ?

Konkretnie chciałem sprawdzić czy wszystko działa i nie wiem :/

Athlon XP 2000+

Biostar M7NCD

GF 2 MX 100/200

256MB DDR400 Kingston

WD Caviar WD400 40GB

Napęd CD Compaq ;))

Zasilacz Codegen 300W

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję :)

maŁa
komentarz
komentarz

Kiedys tak samo mialam...zmienilam zasilacz na wiekszy i pomoglo...ale nie jestem specem :) mowie tylko co u mnie pomoglo :)

pozdrawiam :)

kwachu1992
komentarz
komentarz

lesny1993, jak na moje oko to wina zasiłki. identyczną miałem przy sprzęcie w którym był Duron 1000Mhz i GF 2. Wymien zasilke albo pozycz od kumpla jakas lepsza i sprawdz.

zmienilam zasilacz na wiekszy

maŁa, chyba na zasilacz o większej mocy ;)

Boski4
komentarz
komentarz

lesny1993, zrób tak jak napisał kwachu1992, bo najprawdopodobniej masz za słaby zasilacz.

maŁa
komentarz
komentarz

no wlasnie o to mi chodzilo :P co za roznica wiadomo o co cho :P

bartek
komentarz
komentarz

Na kalkulatorach wyszło że twój komp potrzebuje ok. 230W. Niby codegan za dobry nie jest, ja jednak mam i nie narzekam. Pozatym skoro wczesniej działał i przestał to nie jest to wina zasiłki

kwachu1992
komentarz
komentarz
Pozatym skoro wczesniej działał i przestał to nie jest to wina zasiłki

chyba ze nie wytrzymala i sie spaliła ;]

bartek
komentarz
komentarz
Kiedy włączam komputer wszystko pięknie gra

Nie mogła się spalić, skoro wszystko na początku gra.

lesny, czy na początku wiatraczki się kręcą? Wydaje mi się, że to wina dysku. Może ciężko to załatwić, ale spróbuj załatwić od kogoś twardziela z zainstalowanym xp (chyba, że masz inny system). Jak wszystko będzie dobrze to dysk do wymiany

olej3232
komentarz
komentarz

lesny1993, dałeś kwachowi pomógł ale nie napisałeś czy komp działa! Daj znać co i jak bo nie wiem czy się wysilać! :)

lesny1993
komentarz
komentarz

Jak już jest to jedyny sposób na który można kompa uruchomić

Jednak jeśli to nie zadziała to z płytą główną jest coś nie tak :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.