x-kom hosting

100% zużycia procesora

Golima
utworzono
utworzono

Witam

Mam pewien problem, mianowicie kiedy mam włączone GG mam 100% zużycie procesora :/. Probowałem przeinstalować GG, ale to nic nie dało. Probowałem także przywracanie systemu, ale to tez nic nie pomogło :(.

Prosiłbym o szybka pomoc ;(.

Dzięki.

mat159
komentarz
komentarz

Odinstaluj gg, usun jego folder w program files i documents and settings, wyczysc pliki tymczasowe i sprobuj zainstalowac jeszcze raz... Gdyby to nie pomoglo zainstaluj alternatywny komunikator (eg. Konnekt)

olej3232
komentarz
komentarz

Golima, moja rada! Odrazu wywal to dziadostwo i tak jak napisał mat159, zainstaluj jakiś alternatywny program, ja polecam Tlen

lesny1993
komentarz
komentarz

A ja polecam AQQ

PS. Osobiście korzystam z Gaima na pendrivie (PortableApps.com) :>

Silver
komentarz
komentarz

Ja też polecam Tlen-a.

dar55
komentarz
komentarz

Golima, z gg jakies dwa miesiące temu też miałem takie przeboje i nie tylko ja , temat taki juz był , dziwne ale po paru dniach problem znikł, możesz jeszcze pobrać najnowższą wersję gg

pamar
komentarz
komentarz

podmień plik update.tmp w C:Documents and Settingsnazwa użytkownikaUstawienia lokalneTemp na nowy (utworzony w notatniku)o takiej samej nazwie i ustaw priorytet tylko do odczytu.Problem znika

Demerzel
komentarz
komentarz

Ściągnij i zainstaluj flash player.

Golima
komentarz
komentarz

pamar niema takiego pliku ;(.

marcin10_19
komentarz
komentarz

Ja miałem to samo ale to było związane z procesorem też miałem 100% zużycia jak miałem gg włączone po prostu był zabrudzony i nie nadążał chłodzić i się zwieszał, spróbuj zainstalować Everesta i sprawdź temperatutę procesora być może to będzie to ale nie jestem pewnien.

olej3232
komentarz
komentarz

marcin10_19, co ma chłodzenie do zużycia mocy procesora podczas używania gg?? Może komp się wieszał od temp, ale gg obciążało go z innego powodu!

Były dwie przyczyny Twojego problemu gg i kurz! Gdyby któraś z nich nie ujawniła się nie wiedział byś o tej drugiej (chyba że zaglądasz w Menadżer zadań, ale wtedy mógł byś zauważyć tylko gg)

Golima, Zmień komunikator!

tajri
komentarz
komentarz

a ja proponuje sciagnac ze stronki gg bezpiecznik :)

Kleskus
komentarz
komentarz

GG to jest gówno - jest to chyba najbardziej niestabilny program jaki miałem w zyciu... Zainstaluj jakis alternatywny komunikator - np. spik.

Golima
komentarz
komentarz

nie chce innego komunikatora chodzil i sie spiepszyl .

olej3232
komentarz
komentarz
chodzil i sie spiepszyl

Nie pierwszy i nie ostatni raz!

Proponujemy Ci zmianę gg na jakiś jego odpowiednik, bedziesz mógł rozmawiać z osobami korzystającymi z gg!

dar55
komentarz
komentarz
nie chce innego komunikatora

no i dobrze , mówiłem zassaj nanowszego gg , spróbuj jeszcze utworzyć nowy profil w gg i sprawdź czy nan nim tak samo , usuń katalog jeżeli masz

C:Documents and Settings....Gadu-Gadu_cache ten cache, cały won

tajri
komentarz
komentarz

ja mialam taki sam problem i sobie z nim poradzilam dzieki temu:

http://www.bezpieczne.gadu-gadu.pl/

pamar
komentarz
komentarz

znajdź plik odpowiedzialny za proces który pożera procesor i go podmień jak pisałem.Może gadulec zmienił jego lokalizaje i nie było go tam

Golima
komentarz
komentarz

pamar niema tage pliku update.tmp :/

A gg nie chce zmieniac, bo to u mojego wujka wysiadlo cos i porostu chce mu je naprawic :/ .

dar55
komentarz
komentarz

Golima, ty lepiej powiedz co do tej pory robiłeś z gg, czy wszystkie propozycje zastosowałeś ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.