x-kom hosting

promocja w media markt

dembus
utworzono
utworzono

Pojawiła się promocja w Media Markt na noteboka fujitsu simens amilo 1705

procesor Celeron m520 1,5 ghz ,giga ramu i 80 hdd +windows

całośc za 1800 zł . Czy warto to kupić . Gdzies przeczytałem przed chwilą ze fujitsu siemens sie stale psuje ,słaba bateria i słabe materiały ale czy to prawda .Promocja ma byc od piątku 24 sierpnia . Czekam na odp .

onna
komentarz
komentarz

dembus jeżeli nie masz dużych wymagań sprzętowych to cena adekwatna do parametrów, oczywiście rozumiemy się ze te 1800zł to brutto !

A co fujitsu to , tyle ile komputerów tyle zdań na temat nich.

Mój kolega ma fujitsu i nie narzeka, jeszcze ;), ma go ponad pół roku.

Zresztą nie wiem czy kupujesz kompa na 6lat czy np na 2.

Bo jak na dłużej to może lepiej zaopatrzyć się w sprzęt z lepszymi parametrami...

Pamiętaj że decyzje podejmujesz sam.

Pozdrawiam :)

dembus
komentarz
komentarz

w sumie to bm nie kupował go ale skusila mnie trochę ta promocja bo normalnie to są chyba trochę droższe te laptopy . Za rok ide na studia więc i tak będe musiał kiedyś coś kupić . Da się tam dołożyć ramu w laptopie pozniej żeby było np 2giga bo w sumie najbardziej mi są ramy potrzebne bo ja bardzo dużo zeczy na raz lubie robić a do gier to mi nie potrzebne .

onna
komentarz
komentarz

dembus Sprawdź czy tam da się rozszerzyć o ram i na jakie szyny.

Najprawdopodobniej jeżeli jest to taka niska cena to są tam dwie 512 z szynami 533 :]

dembus
komentarz
komentarz

Nie bardzo jest jak sprawdzić bo ta promocja jest od piątku i pewno w pół dnia to wykupią . a media markt żadnej strony nie ma z opisem czegokolwiek nawet nie wiadomo jaka karta grafiki jest

onna
komentarz
komentarz

Jeżeli komp będzie Ci potrzebny do szkoły anie do najnowszych gier to parametry sprzętu będą wystarczające.

A skoro nówka i pewnie ma 2 lata gwarancji to może warto wziąć, nawet jeżelii jest to fujitsu który wg opini niektórych psuje się.

lesny1993
komentarz
komentarz

onna, pewnie i tak będzie plomba gwarancyjna czyli przez 2 lata nie rozbuduje laptopa :)

onna
komentarz
komentarz
onna, pewnie i tak będzie plomba gwarancyjna czyli przez 2 lata nie rozbuduje laptopa :)

Oczywiście że będzie.

Zawsze tak jest, albo gwarancja albo przed upływem gwarancji rozbudowujesz lapka :)

lesny1993
komentarz
komentarz

a jak samodzielnie rozbudujesz to pewnie starcisz gwarancję :)

A w Media Markt wątpię żeby Ci rozbudowali jakbyś przyszła tak za rok :)

Ja tam wolę małe sklepy :D

onna
komentarz
komentarz
Ja tam wolę małe sklepy :D

Tak ale w małym sklepie nie kupisz za 1800zł nowego lapka.

Poza tym najlepsze są kadłubki, do których pakujesz co chcesz :)

Przemek
komentarz
komentarz

A ja powiem tyle dembus.

Nie rzucaj sie na promocje.

Ten lapek nie jest potega wydajnosci i za dwa lata chociaz bedziesz chcial mu dolozyc jeszcze 1GB to nie da to zadnego rezultatu.

Jak idziesz za rok na studia to juz teraz zacznij zbierac kase.

Przez ten rok ten lapek tak sie zestarzeje ze potem bedziesz sobie plul w brode ze nabrales sie na promocje.

Silver
komentarz
komentarz

Ja bym do Media Markt po kompa nie szedł.

Przemek
komentarz
komentarz
Ja bym do Media Markt po kompa nie szedł.

To jest lapek i to jest inna sprawa.

Jednak nie dalbym sie zlapac w zwykly "Chlyt martetindowy".

lesny1993
komentarz
komentarz

Oj nie będzie pan zadowolony, nie będzie pan zadowolony z tego laptopa :D

onna
komentarz
komentarz

Niech robi jak chce.

Za rok powiecie mu to samo z innym tanim laptopem.

Ale fakt faktem ze lepiej dolożyć więcej kasy i kupić lepszego.

Przemek
komentarz
komentarz
Za rok powiecie mu to samo z innym tanim laptopem.

Pewnie tak.

Jednak nie widze sensu kupowania teraz lapka skoro za rok dopiero bedzie uczesaczal do jakiejs uczelni.

dembus
komentarz
komentarz

Ma ramy 2x512 i grafike tylko 128 mb i nie ma jeszcze jakiejs karty sieciowej tyle ze jest przeceniony z 2500 na 1800 może zeczywiście poczekam jeszcze ten rok i sproboje nie wydać całości na piwo :P dzięki za rady :P pozdro

Przemek
komentarz
komentarz

I wyszlo szydlo z worka.

Laptop jest pozbawiony wszelkich dodatkow ktore w zyciu studenta moga sie bardzo przydac.

Trudno teraz spotkac Kampus na ktorym nie ma WiFi wiec dodatkowy koszt bedzie przy zakupie odpowiedniej karty sieciowej do tego lapka.

onna
komentarz
komentarz

Temat zamknięty :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.