x-kom hosting

!Zamiana karty Geforce 5 na GeForce 7 kłopot!

lilix
utworzono
utworzono

Witam!
Mam taki problem. Mam w komputerze kartę GeForce 5200. Kupiłem sobie na wymiane nowszą kartę, a mianowicie GeForca 7(nie pamietam dokładnego modelu). Jednak złącza AGP są inne. Tak po prostacku nie mogę włożyć tej karty do komputera. Czy jest możliwość wymiany złącza AGP na inne, które będzie pasować lub uczynienie czegokolwiek, aby ta karta mogła być użyta. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!

BankaiGoku
komentarz
komentarz

Może po prostu kupiłeś karte na PCIE a masz płytę główną na AGP .

1. Musisz podać model karty graficznej i płyty głównej
2. Opisz dokładniej problem ... Nie pasuje bo nie wchodzi ? czy nie pasuje bo jak podłączyłeś to nie chce chodzić ...

marcinsars
komentarz
komentarz

[quote name='lilix' date='15 październik 2010 - 22:22' timestamp='1287174279' post='1103383']
Czy jest możliwość wymiany złącza AGP na inne, które będzie pasować lub uczynienie czegokolwiek, aby ta karta mogła być użyta. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!
[/quote]

Nie Nie Nie
Zapewne kupiłeś 7600 na pcie. Także pozostaje kupno nastepnej. GOOGLE nastepnym razem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.