x-kom hosting

Upiększanie obudowy

Bitowiec
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam .

Chciałbym upiększyć trochę moją obudowę.

Czy wie ktoś jak to zrobię.

proszę o odpowiedzi.

Kurzun
komentarz
komentarz

To zależy o co Ci chodzi :)

Możesz dodać neony, wyciąć okno albo zrobić całą obudowę z pleksi. Co chciałbyś zrobić? Poszukaj w google, jest dużo na ten temat.

Conrack1410
komentarz
komentarz

Lol...trochę dziwny ten post...

Skąd mam wiedzieć jak to zrobisz?

merenu
komentarz
komentarz

Zatsanawiam sie jak to zrobisz :D ale w takie zgadywanki sie nie bawie. Walnij do srodka wentylatory z led, neon, moze jakies okienko w bocznej scianie, chłodzenie wodne itp.

Kurzun
komentarz
komentarz

Niech sobie kupi plakatówki i pomaluje obudowę. o! To będzie dopiero tjuning. :lol:

merenu
komentarz
komentarz

up świetny pomysł tez bym tak zrobił ale nie mam bocznych blach od obudowy :D

Moze cos z frontem (przód) zrobisz. Ja kiedys sobie w otwory z przudu wstawiłem panel led o ruskiego tv :D:D (10 diod swiecacych na czerwono pod napieciem 3V - po jakims czasie powoli sie cos znimi działo i troche słabiej swieciły to sciagnołem)

[ Dodano: 2007-08-21, 14:34 ]

Witam .

Chciałbym upiększyć trochę moją obudowę.

Czy wie ktoś jak to zrobię.

proszę o odpowiedzi.

Walniesz z buta w front i poprawisz bańką? :lol: , przypalisz boczne scianki?

Nie mam pojecia co zrobisz.

Kamik47
komentarz
komentarz

ambas po pierwsze swietna obudowa w awatarze:P znasz jej model?

Smiejecie sie z plakatowek a popatrzcie,

"http://www.maxior.pl/?p=index&id=58074&0" mysle ze jak bys podeslal mu paczke kompa tez by ci walnal taki malunek jakbys chcial zaplacil bys ~1k ale respect, gdy ja bym zobaczyl takiego kompa to odrazu szakunec dla tego czlowieka co by go mial:D

pozdro

Silver
komentarz
komentarz

Pójdz do wrsztatu samochodowego z obudową i powiedz zeby pistoletem ci pomalowali obudowe :rolleyes:

Kurzun
komentarz
komentarz

Albo niech wyjmie podzespoły i rzuci obudowę z 4 piętra [albo wyżej] wtedy będzie po tuningu.

Kamik47
komentarz
komentarz

jesli masz kogos w okolicy co maluje areografem to idz do niego. przewaznie maluja oni auta. Ale jest na to rada, kupujesz kilka kolorów farby oraz 1l Czystej dobrej wódki, idziesz do goscia stawiasz wszystko na stol razem z obudowa odkrecasz stawiasz kieliszki i masz the best of the best obudowe :)

Sean
komentarz
komentarz

eee zasadz sobie kwiatki ;]...prócz wspaniałego wyglądu bedzie ładnie ci przy zasilaczu pachniało ;]

Mones
komentarz
komentarz

lepiej kup sobie coś a nie obudowę będziesz tuningować :P

ambas
komentarz
komentarz

Kamik47, obudowa w moim awatarze to Alienware Area-51 7500.

Pozdrawiam

Kurzun
komentarz
komentarz

Faktycznie trochę alienowata.

Saper
komentarz
komentarz

Obudowa jaką ambas ma na avatarze jest całkiem kosmiczna

A co do tuningu, to jakiś plastikowy spoiler i dwa czerwone paski z papieru kolorowego przez środek ;) , powinno być ok :P

ambas
komentarz
komentarz

Bitowiec najlepiej zrób zdjęcie swojej obudowy i pokaż ją na forum może znajdziemy jakiś fajnu pomysł na zmodyfikowanie jej.

jusia
komentarz
komentarz

Wiesz, trzeba znać się na majsterkowaniu. Jak sie nie znasz, lepiej kup "gotowca".

Kurzun
komentarz
komentarz

E ale zakup gotowca to nie to samo co zrobienie czegoś samemu. Satysfakcja to podstawa ; )

naekana
komentarz
komentarz
eee zasadz sobie kwiatki ;]...prócz wspaniałego wyglądu bedzie ładnie ci przy zasilaczu pachniało ;]

- mój faworyt :D

Ehhh łobuziaki ;) Chyba dosyć żartowania z kolegi...temat zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.