x-kom hosting

Obcina brzegi ekranu? Pomocy!

Lamber
utworzono
utworzono

Witam! Po włączeniu niektórych gier, zauważyłem że często obcina mi tak ze 2cm z lewego i prawego brzegu ekranu monitora. Umieszczam tutaj ten temat, bo boję się że to może być wirus :| . Prosze, jeżeli ktoś wie o co z tym chodzi, to napiszcie!

Przemek
komentarz
komentarz

Monitor LCD czy CRT ?

Tiax
komentarz
komentarz

U mnie też tak czasem jest (właściwie BYŁO). Doszedłem do wniosku, iż dzieje się tak (niezawsze- tylko gdzy komputerowi cos "odbije") gdy rozdzielczość gry jest ustawiona niżej niż rozdzielczość pulpitu w windowsie :) , problem rozwiązało ustawianie takich samych rozdziałek. Problem może mieć też inne podłoże- ale o tym niech mówią inni bo ja nie mam pomysłu czym innym może to być spowodowane (może sterowniki ? )

Pozdrawiam.

Lamber
komentarz
komentarz

Jeden ze starszych, firmy PHILIPS

Hamanalik
komentarz
komentarz

Może masz przycisk "auto" na monitorze jak tak to sproboj nacisnac może samo sie nastawi ;)

Przemek
komentarz
komentarz
Jeden ze starszych, firmy PHILIPS

No ale jaki ?

CRT ?

Lamber
komentarz
komentarz

CRT. Rozdzielczość: 1024/768. Ma troche latek to całkiem możliwe że mu odwala :lol:

Przemek
komentarz
komentarz

To jak Ci obcina to masz przeciez od tego przyciski do wysterowania.

Ja mialem kiedys nowy CRT i tez sie czasami tak robilo.

Lamber
komentarz
komentarz

Dzięki Tiax! Sprawdziłem rozdzielczość w grach i okazuje się że w jednej z nich byla ustawiona na 640/480! :lol:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.