x-kom hosting

CL5 czy CL4

Dubai
utworzono
utworzono

Który rodzaj pamięci jest efektywniejszy CL4 czy CL5??

Przemek
komentarz
komentarz

CL4

No i zalezy jakiego masz proca.

kwachu1992
komentarz
komentarz
No i zalezy jakiego masz proca.

no właśnie, jeżeli masz Intela to możesz śmiało brać CL5 bo nie zauważysz różnicy między CL4 a CL5 :) wiec po co doplacac do CL4.

Conrack1410
komentarz
komentarz

a raczej powiedziałbym ,że zależy co z tym procem chcesz robić... bo jeśli kręcić to na pewno cl4 jest lepsze od cl5

Dubai
komentarz
komentarz

Waham się pomiędzy Intel Core 2 Duo E6850 3000MHz a Intel Core 2 Quad Q6600 2400MHz

Demerzel
komentarz
komentarz

Właśnie czytam na ten temat THG .Polecam (jak skończę to coś polecę)

Conrack1410
komentarz
komentarz

Jak weźmiesz Core 2 Duo E6850 to przepłacisz i to słono !!!!!

Jak QUADA 6600 to nie przepłacisz ... bo to najtańszy czetrordzeniowiec...

Sam takiego mam - kręci się świetnie ... z 2,4 mam go na 3,33 na boxowym wentylu... a na lepszym chłodzeniu pójdzie 3,5

Demerzel
komentarz
komentarz

Podsumowanie wydajności wychodzi na korzyść Intel Core 2 Quad. Choć porównują oni modele E6750 i QX6850. W grach przewaga Quad nie jest duża a różnica w finansach znacząca. Lepiej wydać te pieniądze na drugą kartę graficzną. Przy prowadzeniu obliczeń lepiej sprawuje się Quad.

Conrack1410
komentarz
komentarz

Demarzel ... kolega pyta o Q6600 a nie o proca 3 razy droższego :-)

Dubai
komentarz
komentarz

W inetrnetowych sklepach Intel Core 2 Duo E6850 3000MHz i Intel Core 2 Quad Q6600 2400MHz maja praktycznie tą sama cenę, dlatego chciałem wiedziec który z nich będzie wydajniejszy.

Demerzel
komentarz
komentarz

Morał pozostaje ten sam. Quad w grach nie są lepsze od Core 2 Duo.

W grach różnice są minimalne przy obliczeniach Quad są lepsze.

Patrząc na to .Widać że E6850 w Call of Duty 2 będzie lepszy niż proponowany Quad.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.