x-kom hosting

Jakie ramy wybrac?

pepo1994
utworzono
utworzono

Siemka!

Mam stara płytę główną i nie wiem ile kupić pamięci i jakiej firmy żeby dobrze chodziło. Doradźcie coś.
Płyta główna: GIGABYTE GA-7VT600-L (DDR1)

komputerowiec_16
komentarz
komentarz

nie oplaca sie kupywac do tej plyty RAM'u. najlepiej uzbieraj kasy. tak do mniej wiecej 1500zł. to bedzie najlepsze wyjscie.

[color=red]//Jeszcze jedna taka odpowiedź i dostaniesz kolejne ostrzeżenie! Nie opłaca się pisać takich wypowiedzi. /puciek[/color]

Gość
komentarz
komentarz

Jaki masz procesor, kartę graficzną, windows i ile aktualnie posiadasz pamięci?

pepo1994
komentarz
komentarz (edytowane)

Procesor: ATHLON 2500+ GHZ BOX
Karta Graficzna: DREAM RADEON 9200 128DDR (128BIT)
Ramu 256mb
WINDOWS XP
Ten komp bardzo się muli siedzieć na necie to udręka nie opłaca mi się nowego kompa kupować bo jest on mi nie potrzebny. Che tylko żeby było można normalnie posiedzieć na necie, a nie grać w jakieś gierki co mają duże wymagania.

adam11d
komentarz
komentarz

Miałem niedawno jeszcze ta płytę,jak chcesz to mogę ci sprzedać 512ramu które na niej bez problemu chodziły za 25zł

Emagmo
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja bym ci radził zmianę płyty głównej, procesora, pamięci RAM na takie:

Płyta główna - MSI 770-G45 /AMD 770, DDR3-1600/ - 240 zł
Procesor - AMD Athlon II X2 255 /3.1GHz, 2x1MB, 65W, BOX, AM3/ - 220 zł
RAM - Geil 2GB 1333MHz CL9 Value - 139 zł
Razem wychodzi 599 zł. Ale nie napisałeś jaki masz zasilacz (moc i marka) a kartę graficzną mógłbyś zmienić na np. Asus GeForce GT 240 512MB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI

Magellan
komentarz
komentarz

Ten Asus to faktycznie karta graficzna wypas :E Za niewiele więcej można mieć dwukrotnie niemal wydajniejszego 4850. A zasilacz i tak pewnie do wymiany pójdzie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.