x-kom hosting

"trwa wykrywanie ustawień serwera proxy"

elab31
utworzono
utworzono

mam problem i proszę o pomoc:

Mam neostradę i przy podłączeniu routera świeci lampka ADSL. Wykrywa połączenie, ale po włączeniu IE lub Mozillina dole strony pojawia sie komunikat "Trwa wykrywanie ustawień serwera proxy" i nic sie nie dzieje. Dodam, że żadna strona nie chce się załadować. Dotychczas przez bardzo długi czas wszystko działało i nie było żadnych problemów. Aha, i przy podłączeniu Blueconnecta wszystko działa i strony w IE otwierają się normalnie.

Proszę, pomóżcie. Co zrobić, żeby wszystko działało jak należy?

darek.zg
komentarz
komentarz

Witam, widzę że nie byłem osamotniony, dziś szperałem w necie bo już szlag mnie trafiał z tak długim czekaniem i taki sam problem rozwiązałem czymś takim:

"IE->Narzedzia->Opcje Intenetowe->Polaczenia->Ustawienia Sieci Lan->Konfiguracja Automatyczna i tam odznacz Automatycznie wykryj ustawienia, i bedzie sie szybciej otwierac albo w ogole jezeli np, Twoja siec wymaga proxy ;-)
Jezeli masz dialup to ustawienia te beda tez na karcie Polaczenia ale na gorze :-)"

Cytat z jakiegoś forum

Elab31 chyba pomyliłem sie z odpowiedzią, miałem napisać to komuś innemu, ale tez problem dotyczył tematu "Trwa wykrywanie serwera proxy..." u mnie to przejawiało się tym że bardzo długo ładowała mi się strona startowa około 30-40sek. po tym okresie net działał już w porządku aż do wyłączenia przeglądarki, poźniej pojawiało się to samo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.