x-kom hosting

Pamięć DDR2 2GB+1GB nie chce działać !

jony8988
utworzono
utworzono

Witam, miałem 1.5GB Ram DDR2 i dokupiłem jeszcze 2GB, mam tylko 2 wejścia na ramy więc wyjąłem 512 i włożyłem 2GB , komputer odpala Dosa tzn wyświetla się tylko nazwa procesora i nic więcej i zwiecha !... i nie da rady również wejść do Biosu aby coś poustawiać :/ Obydwie pamięci to GoodRam i niczym się nie różnią oprócz tego że jest 2GB i 1 GB oraz tym że 1GB ma L5 a 2GB ma L6... i nie wiem próbowałem u brata najpierw osobno i działają a u niego razem jak włożę to komputer piszczy i nic się nie włącza


mój config PC to:

Gigabyte GA-MA74GM-S2H rev.1
AMD athlon 5000+
Obecnie mam włożone 2GB 800mhz i 512mb 667mhz i obie pamięci działają w trybie 667mhz...
Geforce Asus EN7900GS TOP 256MB/256BIT
Modecom Premium 350 Wat ( nie pisać że zrypany bo zasiłka nie dawno ze sklepu wyruszyła ... )

uta1991
komentarz
komentarz

A wkladales to 2 gb i 512 mb? Spruboj wlozyc zobaczymy czy tak bedzie dzialalo... Narazie nic mi do glowy nie przychodzi... Ale jak cos wymysle to napisze. A ten zasilacz to sobie mogles troche mocniejszy kupic 400 to minimum a najlepiej 500. za 100 zl modecoma na allegro nowke juz kupisz ja tak zrobilem 2 miesiace temu i jestem zadowolony z zalupu. a moze masz jakiegos duala na plycie podaj model i nazwe plyty

jony8988
komentarz
komentarz (edytowane)

nazwę płyty głównej podałem w opisie a 2GB i 512MB działa tylko że szyna się zniża do 667 bo tyle mają te 512 ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.