x-kom hosting

Zawiesza się komputer, po wsadzeniu RAM.

SongokuCFC
utworzono
utworzono

Witam:)
Mam taki problem. W Komputerze mam 1gb RAM, chociaż wykrywa mi 960mb, ale to chyba przez karte, tak czytałem. Kupiłem dodatkowe 2gb RAM Kingstona, 800 Mhz chyba taki kod jest na pudełku od RAM:KVR800D2N5/2G. I teraz po włożeniu tych 2GB RAM komputer się zawiesza, zupełnie nie wiem dlaczego. Próbowałem już tak że wyjąłem 1GB, włożyłem 2GB i to samo, zawiesza się jak w coś gram, po jakimś czasie, lub po jakimś czasie siedzenia na necie. Dlaczego tak się dzieje? Tutaj screen z Everesta tego 1GB RAM, co już był w kompie. Jak mam podać coś jeszcze z Everesta to pisać, co tam wam jest potrzebne.

antos
komentarz
komentarz

Po pierwsze to napisz dokładna konfigurację. Płyta, procesor, zasilacz.

Po drugie. Musisz za pomocą programu memtest 86 wykonać test pamięci RAM.
Tutaj masz poradnik: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=144212&st=0&p=951402&hl=memtest&fromsearch=1&#entry951402
Dodam jeszcze, że testujesz każdy moduł pamięci osobno.

Adrian2575
komentarz
komentarz (edytowane)

Popieram antosa. Musisz podać dokładną konfiguracje sprz[color="#ff0000"]ę[/color]tową żeby ktoś mógł ci pomóc
[color="#ff0000"]
//co to niby ma być? następny taki spam skończy się warnem
//dan[/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.