x-kom hosting

Dlaczego nie działa mi blutooth???

thesvether
utworzono
utworzono

A więc - mam laptopka Toshibę satellite A215-S4757 w której mam podobno bluta - problem polega na tym że instalując sterowniki do tegoż oto bluta - robiąc wszystko wg. instrukcji dołączonej do kompa - nie wyskakuje mi ikonka w control panelu dotycząca bluta... i pytanie jest why???

problemem może się okazać się to że tenże komputer jest (póki co) niedostępny w polsce (w europie??) więc może być ciężko ze znalezieniem solucji to niego...

ale dzięki bardzo za porady :D

Demerzel
komentarz
komentarz

Poszukaj tego urządzenia w menadżerze urządzeń. Może tam pokaże co jest nie tak.

Przemek
komentarz
komentarz

Wszystkie wersje tej Toshiby mialy Bluetooth ?

Byc moze Twoj model akurat nie ma.

Demerzel
komentarz
komentarz

Jak niema to w menadżerze nie będzie. Od razu będzie wiadomo.

kurakao
komentarz
komentarz

Witam chcialbym dolaczyc sie do tematu gdyz tez mam podobny problem a u mnie wyglada to tak:

Mianowicie podczas łączenia się z urządzeniem bluetooth ( w tym przypadku dokładniej telefon sony Ericsson k750i) Windows szuka sterowników do niego ale nie może ich znaleść i wyskakuje komunikat mniej więcej taki „system windowsnie moze zainstalować urządzenia bluetooth peripheral device ” i to sie dzieje przy każdym uruchomieniu komputera i nie wiem gdzie mam szukać jakiegoś rozwiązania bo jest to bardzo denerwujące musze przyznać :P Dodam również że na lapku jest zainstalowany system Windows Vista Basic.

Jeżeli ktos bylby wstanie pomoc to Bedze bardzo wdzieczny

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.