x-kom hosting

cud w mobo

mefistergo
utworzono
utworzono

witam to znowu ja :D:D

robię siostrze kompa ale jestem troche zaskoczony

otóż tak płyta startuje ale widzi małę dyski 80gb nie widzi :/

a taki właśnie zakupiła siostra więc ściągam nowego biosa i chodzi

z ciekawości chciałem sprawdzić czy odpali starego celerona mendoncino 400 puszczonego na 600 płyta odpala ale nie startuje sie system albo startuje i sie zawiesza na ekranie logowania nie pomaga zmiana napięcia itp poszłęm tą drogą i wziełem od kolegi tualiana 1,2GHZ w przejściówce wkładam i o dziwo odpala <wow> mało nie padłem bo jak sciagałęm biosa to niby max celeron 366 mendoncino a tu takie cudo sie odpala teraz tak są 4 gniazda na ram-y wiec jak poradzicie rozsądną rozbudowe ja myślałęm tak 4x64MB ram-u i procek jakiś celeron 533@850 albo 600@900 komp tylko do pisania pracy w wordzie itp ostatecznie jakiś film chłodzenie to nie problem mam duży całkowicie miedziany radiator z durzym 120mm wentylatorkiem nawet nie wiem od czego ale po przycięciu pasuje

w oryginale pentium II albo celeron nie pamietam a procka jusz wywaliłem 266MHZ i 64 mb ram w jednej kości grafika 4mb ale ja wsadze rive stara tnt m64 32MB dysk był 6,4GB a jest 80GB seagate

olej3232
komentarz
komentarz

Nic w tym dziwnego nie widzę! Mam Asusa P5B Delux, jak go kupiłem obsługiwał tylko dwurdzeniowce, po update BIOS-u odpalę na niej QUAD-a

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.