x-kom hosting

Denerwujący problem z tunerem TV

DjConrado
utworzono
utworzono

Już jakiś czas temu pisałem o tym problemie ale niestety nikt nie pomógł. Dźwięk jest dobrej jakości tylko, że bardzo cichy. Sterowanie głośnością z pozycji programu, z którego oglądam telewizję nie działa. Czy jest ustawiona na minimum, czy na maximum dźwięk jest tak samo głośny, a z pozycji systemu wejście liniowe jest ustawione na max. Mimo to muszę bardzo zgłaśniać wieże. Jeżeli wie ktoś jak rozwiązać ten problem lub taki miał i rozwiązał proszę o odpowiedź.

diego
komentarz
komentarz

Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że to może być problem sterowników. Ściągnij sobie z neta nowe i je zaistaluj. Może to coś pomoże.

DjConrado
komentarz
komentarz

Coś nie moge znaleźć sterowników. Jak by ktoś mógł podrzucić jakieś ;). Wersja moich sterów to 4.0.107.3204.

[ Dodano: 2007-08-19, 23:15 ]

Dobra znalazłem stery, zainstalowałem i teraz nie mam żadnego dźwięku :/. A meczyk leci :placz:

[ Dodano: 2007-08-19, 23:29 ]

Dobra już sobie poradziłem :D. Więc tak. Jak ktoś ma taki problem to najlepiej ściągnąć stery z tąd http://www.leadtek.com/uk/support/download...0%20XP%20EXPERT

zainstalować je w ustawieniach ustawić w ustawieniach "audio in" i "audio out" na "Odtwarzacz CD" w sterowniku systemowym od dźwięku odciszyć "Odtwarzacz TV" zdłośnić go na max no i chyba tyle. :czytajto: . Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.