x-kom hosting

LiveCD Router - problem

pumba91
utworzono
utworzono

witam

mam problem z LiveCD Router

uruchamiam kompa z płytki, później loguje się i... WŁAŚNIE ! I co dalej? jest wiersz poleceń, można pisać... ALE CO ? ?

proszę o pomoc

Zarov
komentarz
komentarz

Co właściwie chcesz zrobić?

pumba91
komentarz
komentarz

chce żeby komp, który chodzi z tej płyty był routerem i dzielił łącze na kilka kompów. mam racje? uda sie?

Zarov
komentarz
komentarz

Tak, tylko tak bez żadnego przygotowania się za to bierzesz? Poszukaj czegoś o dzieleniu neta na pare komputerów. Nie znam się na tym, więc sam Ci nie pomogę. Najlepiej zapytaj na "Trzepaku", to nazwa takiego forum.

pumba91
komentarz
komentarz

tzn narazie składam sobie kompa żeby go z moim PC połączyć. uczę sie... ale taki router to by sie przydał :D

"Trzepak" ? podaj proszę linka do tego forum

Zarov
komentarz
komentarz

Nawet nie poszukałeś.

http://trzepak.pl

Tylko napisz im dokładnie co chcesz, sam kiedyś tak zrobiłem i uzyskałem wyczerpującą odpowiedź.

pumba91
komentarz
komentarz

<spoko> dzięki

Demerzel
komentarz
komentarz

Nie korzystałem z tego. Jako narzędzie Linuxowe zapewne wykożysta iptabels. Trzeba za pomocą tego polecenia ostawić przekierowanie pakietów. Wpisz

man iptabels

i zobacz czy pokaże Ci opis co i jak robić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.