x-kom hosting

Liczba wejść

arabeska
utworzono
utworzono

Witam,

chciałabym mieć dokładne dane na temat odwiedzających moją stronę. Korzystam z Awstats i wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że na jednym serwerze mam stronę/sklep internetowy i zdjęcia, do których linki znajdują się na aukcjach Allegro.

Nie wiem, czy jasno się wyrażam... Po prostu ciężko jest mi odczytać ile osób weszło na moją prywatną stronę z wyszukiwarki, albo wpisując adres, bo każde wejście na aukcję Allegro liczone jest jako wizyta na stronie...

Może ktoś może mi poradzić, co mogłabym zrobić. Czy jest jakiś fajny/prosty licznik, który rozjaśniłby mi trochę sytuację. Albo może jakaś instrukcja obsługi Awstats, bo może gdzieś mogę wyczytać to, co mnie interesuje.

Pozdrawiam,
A.

benkowik
komentarz
komentarz

Z znalezieniem takiego skryptu może być lekki problem. Można poszukać rozwiązania jak skrypt odczytuje że wszedł ktoś na stronę z wyszukiwarki a kto po prostu wpisując adres.

Nie spotkałem się z takim skryptem więc nie wiem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.