x-kom hosting

gwarancja xboxa 360

visor11
utworzono
utworzono

witam...chciałbym sobie kupic xboxa 360 i patrzyłem na allegro.pl i znalazłem to http://www.allegro.pl/item226065871__xbox_...ep_robson_.html no wszytsko ok ale pisze ze jest 3 lata gwarancji czyli 36 miesięcy:) a pojechałem do najblizszego sklepu z xboxem i cene taka sama mi dali ale mówią ze jest rok gwarancji wiec nie wiem?2 lata to przeciez bardzo duzo:) ty to moze jakas sciema ale nie gwarancja microstoftu? a jeszcze jedno widziałem przeróbke flashu nie zrywajac plomby i wtedy gwarancji nie trace jak sie cos zepsuje:>?

ziom
komentarz
komentarz
a jeszcze jedno widziałem przeróbke flashu nie zrywajac plomby i wtedy gwarancji nie trace jak sie cos zepsuje:>?

Jeśli chodzi Ci o przeróbkę napędu, to nie polecam, lepiej kupować oryginalne gry ...

visor11
komentarz
komentarz

ale co z gwarancja:>??

ziom
komentarz
komentarz

Po 1 - dostaniesz BANA na Xbox Live

Po 2 - możesz takim fashowaniem popsuć konsolę i na gwarancji Ci tego nie zrobią.

Więc zastanów się czy nie lepiej kupować oryginały....

visor11
komentarz
komentarz

ale chodzi mi ogole o gwarancje czemu tu 1 rok a gdzie indziej 3 lata za ta sama cene?? nie nie bede robic przeróbvki chodzi mi o normalna gwarancje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.