x-kom hosting

Plyta asus m2n-e nForce570 Ultra SLI

luqq
utworzono
utworzono

Witam na poczatek moj komp

athlon 64 3,2 ~ 2,2GhZ

asus m2n-e nForce 570 Ultra SLI - zostaly wycofane ze sprzedazy

goodram 1024 667 mhZ ddr2

Gigabyte 7300GT Silentpipe

W czym problem otoz wyczytalem w internecie ze plyty zostaly wycofane z obiegu bo mialy pare wad ogolnie w tym max napiecie 1,95V max na pamieci .

w 3d marku '01 18k okolo a w '05 4,2k okolo wiec jak na tego kompa w sumie ok.

Lecz chodzi o jego wydajnosc i te ramy ( i znow wyczytalem ) poniewaz gram w pewna gre od kilku ladnych lat i magiczne 100fps powinienem miec na tym kompie uwazam na luzie i jest ... ale jak odpale program do komunikacji mam ich juz 70-80 a on przeciez duzo nie ssie... na athlonie 1,8 tego nawet niemialem...

Czy mozliwe ze te ramy tak jak wspominaja ludzie nie daja swojego max ... i tego jest taki efekt ze 1 program wiecej ktory wiele nieobciaza w sumie nic w taki efekt tego ... a gra staje sie juz mniej przyjemna.

Czy pomoze cos dokupienie drugiej kosci 1Gb ramu z tym ze mam teraz 2x512 wiec mam kupic znow 2x512 czy teraz juz niema roznicy

Dzieki i pozdrawiam

aha ... czy jesli te plyty zostaly wycofane z obiegu a moj komp jest caly czas na gwarancji pojde i powiem ze niejestem zadowolony z niej ze cos jest z nia nie tak czy mi ja zamienia na inna bo przeciez na taka sama juz nie ...

Demerzel
komentarz
komentarz

Co do wymiany. Jeżeli zdiagnozujesz jakąś usterkę na płycie niezależnie czy została wycofana muszą ją przyjąć. To już ich problem naprawią to czy dadzą Ci inną. Jeżeli będą zmieniać na inną Twoją muszą wycenić na sumę po jakiej kupiłeś, może zaproponują Ci dopłatę do droższej.

luqq
komentarz
komentarz

nie zauwazylem usterki tylko mozliwe ze poprostu przez ta plyte pamieci gorzej pracuja a jak to sprawdzic niewiem ... bo troche dziwi mnie wydajnosc kompa bo mysle ze powinien byc lepszy niz jest moim zdaniem ... i niewiem co mowic i co robic ...

Demerzel
komentarz
komentarz

Pomęcz ją memtest-em przez całą noc. Jak coś jest nie tak to wyrzuci błąd i po zawodach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.