x-kom hosting

whenU

selena
utworzono
utworzono

Czy ktos wie byc moze w jaki sposob usunac stronke www ktora wpakowala mi sie do kompa i przy kazdym uruchamianiu internetu otwiera sie samoczynnie. Stronka WhenU offer. Skanowalam kompa antywirusem, spywearem, ale nic nie znalazly. Zablokowalam ta strone w ustawienia internetowych i faktycznie nie mozna otworzyc nic na tej stronie, jednak ona i tak pojawia mi sie za kazdym uruchomieniem internetu. Troche jest to denerwujace..pozdrawiam i prosze o jakies wskazowki :) Selena.

Demerzel
komentarz
komentarz

Przede wszystkim zmień IE na inną przeglądarkę. Poszukaj ustawień strony domowej i zobacz co tam jest ustawione.

selena
komentarz
komentarz

no coz, strona domowa jest w porzadku, a przegladarke chetnie zmienilabym na mozille ale prawde powiedziawszy nie wiem jak ona wspolpracuje z Vista (nie poczytalam jeszcze o tym).

A i jeszcze dodam, ze chyba nie jestem dobra w komputerowe klocki :) bo nie wiem o co chodzi z haslem "daj logi"? :)

nadal czekam na podpowiedz :)

Demerzel
komentarz
komentarz

Możesz zainstalować Mozillę, w razie czego wrócisz do IE. Jedna przeglądarka nie wyklucza drugiej.

Co do logów w linku który podał Przemek wszystko jest opisane co i jak zrobić. Instalujesz program wycinasz to co pokazuje i wklejasz na forum.

selena
komentarz
komentarz

poki co bardzo dziekuje i pewnie jeszcze sie odezwe :) milego tygodnia (chyba jednak przejde na mozille i problem z glowy)

CatchMe
komentarz
komentarz

Nie będzie po problemie. Spyware Whenu będzie Cię nadal szpiegował. Jeżeli tak lubisz ... :evil:

selena
komentarz
komentarz

to w takim razie jakbys mogl mi pomoc, jak pozbyc sie tego badziewia z mojego kompa, to bardzo bylabym wdzieczna, a moze jakims specjalistycznym programem antyspywearem (ktory nadalby sie pod Viste)..pozdrowionka :)

[ Dodano: 2007-08-21, 18:27 ]

a ja mam znowu problem :) chcialam zainstalowac mks vir skaner online (skoro juz mam IE to dlaczego nie) no i znowu schody :( pojawil mi sie komunikat"wystapil blad z aktualizacja.brak uprawnien do zapisu na dysku. prosze uruchomic przegladarka z prawami administratora". Nie wiem czy to ma znaczenie ale viste mam oryginala i nie wiem o jakie prawa im chodzi. Explorera mam ochote wlozyc w buty :(

[ Dodano: 2007-08-21, 21:54 ]

zainstalowalam mozille i mysle ze to najlepsze rozwiazanie, nie ma jak mozilla, a whenU niech sobie siedzi na IE i tak nie bede tam zagladac..dziekuje za wspolprace, pozdrawiam

CatchMe
komentarz
komentarz

whenU siedzi na systemie a nie tylko na IE. Wklej logi z HijackThis i ComboFix.

selena
komentarz
komentarz

Po pracy wieczorem wyślę te logi, ale wiem tylko jak posługiwać się HijackThis, natomiast co to jest ComboFix nie mam pojęcia :) kiepski ze mnie informatyk :)

CatchMe
komentarz
komentarz

Dział poradniki >>> windows i masz tam napisane. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.