x-kom hosting

Nasze doświadczenia z ... firmami hostingowymi

mwpol
utworzono
utworzono

Stwarzam temat by dzielić się opiniami o firmach hostingowych. Sam aktualnie korzystam z ofert firmy ITL (www.itl.pl). Mogę powiedzieć że jestem zadowolony z ich usług, stabilne serwery i profesjonalna obsługa to podstawa w tej firmie. Do tego dochodzą całkiem atrakcyjne pakiety cenowe.

Czy ktoś jeszcze korzystał z ich usług ? Co o nich myślicie ?

benkowik
komentarz
komentarz

Ja korzystam z firmy [b]Web4-Hosting[/b]. Bardzo dobry hosting z rewelacyjnym stosunkiem cena/jakość. Płacąc 40 zł rocznie mam do dyspozycji 2GB przestrzeni oraz 5GB transferu miesięcznego (oczywiście z możliwością dodania). Dodatkowo dostałem:
- nielimitowaną ilość domen
- nielimitowaną ilość kont ftp
- nielimitowaną ilość kont pocztowych
- nielimitowaną ilość baz danych
- nielimitowaną wielkość baz danych
i wiele wiele więcej!

Zarządzam stronę przez cPanel, który jest wygodny w obsłudze.
Polecam!

[url="http://www.web4-hosting.pl/oferta/"]http://www.web4-hosting.pl/oferta/[/url]

jakubdrag
komentarz
komentarz

Witam, ja korzystam z Nazwa.pl w połączeniu z Serwery.pl.
+ rozbudowany panel administracyjny
+ możliwość włączenia CPanelu
+ ja korzystam z 120 gb, w tym pakiecie jest opcja nielimitowanych baz danych, nielimitowanych domen i kont. A jeśli chodzi o transfer, to nie możliwy jest [b]nielimitowany[/b] transfer, ponieważ każda serwerownia ma jakieś tam ograniczenia - transfer może być duży, lub płynny (jeśli ktoś nie wykorzystuje swojej dawki transferu, przepływa on jakby dla tego kto go potrzebuje)
+ możliwość instalacji różnych CMS'ów

- wad jeszcze nie widzę, [u]narazie[/u] ;)

  • 1 miesiąc później...
Dragunow
komentarz
komentarz

A ja korzystam z darmowego vgh.pl. 

Forumowiec
komentarz
komentarz

a ja z cba.pl i sie ciesze .

tidzu
komentarz
komentarz

Sam, osobiście korzystam z [b]linuxpl.com[/b]: dobry hosting, jak na tak niską cene; [b]ovh.org[/b]: trzymam tam stronę szkoły, też mu niczego nie brakuje :); [b]000webhost.com[/b]: przez jakiś czas miałem tam portfolio, jako darmowy polecam; [b]cba.pl[/b]: trzymałem tam testowe strony, bardzo słaby hosting, dużo reklam; [b]vgh.pl[/b]: moja pierwsza strona tam była założona, brak dostępu do bazy oraz ftp skutkowało tym, że musiałem zmienić hosting. Mógłbym tak jeszcze trochę wymieniać, ale po co.

Dieter
komentarz
komentarz

Korzystam z dwóch hostingów:

1) ugu.pl - darmowy, dobry bo działa nieprzerwanie, prosty w obsłudze + dobrze działająca pomoc.

2) smallservers.pl - płatny i słaby. Raz nie działa ftp, raz strona, na odpowiedz czeka się 48 h. Jedynie cena jest przystępna bo od 25 zł na rok, ale co mi po cenie...

mwpol
komentarz
komentarz (edytowane)

To może warto dołożyć 14.5 zł by cieszyć się stabilnym serwerem, co ?
[url=www.itl.pl]ITL[/url] właśnie za tyle oferuje hosting pojemności serwera równej 1GB i 60 GB rocznego transferu. Do tego gratis dostaniesz wygodny kreator stron. Jeżeli dołożysz jeszcze 1zł to staniesz się posiadaczem dodatkowo domen .pl



Pozdrawiam

Edytowane przez Arko
MC Jay
komentarz
komentarz

a ja korzystam z xaa.pl (ProSerwer.pl) i jeszcze żadnych problemów nie miałem (3zł mc)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.