x-kom hosting

Plis help w wyboże najlepszej płyty głownej do AMD 5200

Dzips
utworzono
utworzono

Witam wszystkich mam dylemacik jaka płyte głowną wybrać do AMD 5200 (moze ciut wienkszego) Asus M2N ale jaka wersje ????? mega dużo tego jest :(:) a może jakas inna firma albo seria asus'a ???? ale odrazu mówie że Asusik to moja kochanka :D

I przy okazji czy do INTELA Intel Core2 Duo E4400 - Intel Core2 Duo E6750

Asus P5B to najlepszy wybór ??? oczywiscie za rozsądne pieniadze płyty powyżej 400zł są poza moim zasięgiem. a moze Gigabyte P35 DS3R ?????

PLIS HELP !!! PLIS

mat159
komentarz
komentarz

Do AM2 to Abit KN9 (raczej juz niedostepna) lub DFI Infinity. Jesli chodzi o Intela to juz musi ci doradzic ktos inny.

Dzips
komentarz
komentarz

Super wiem juś jaka jest najlepszapłyta pod AMD = DFI Infinity w dodatku kolo 300zł

A pod Intela ta wyglada na super MSI-P6N SLI-F v2 s.775 nForce 650i za niecale 400zł

Super płyty ale tera najważniejsze !

Co lepsze AMD cz INTEL ???!?!?!?!? dodam ze chodzi mi tylko o granie, kompresi filmow nie uzywam a do ogladania filmow chyba nie ma znacenia jaki i do sluchania muzy i srfowania po necie tez nie chodzi mi o wydajnos w grach

pol
komentarz
komentarz

Co lepsze AMD cz INTEL
Zależy ile masz pieniędzy na płytę główną i procesor, oraz czy zamierzasz podkręcać procesor.
demarco
komentarz
komentarz
Co lepsze AMD cz INTEL ? ??!?!?!?!? dodam ze chodzi mi tylko o granie, kompresi filmow nie uzywam a do ogladania filmow chyba nie ma znacenia jaki i do sluchania muzy i srfowania po necie tez nie chodzi mi o wydajnos w grach

to zależy czy bedziesz kręcił..

Dzips
komentarz
komentarz

szybcy jestescie:p po pierwsze rowne z was chlopy :)

jasne że zamieżał bym podkrencic ale rozumiem ze tylko intela się opłaca.

narazie raczej tak malutko na standardowym chłodzieniu. ale jak poczytam o tym troche i zamontuje jakies super chłodzienie to chyba można wyciagnąć znaczne kożysci za mniejsze pieniądze.( coś mi się wydaje że w takim razie Intel lepszy skoro można podkrencać ).

czyli co Intel ?

a czy moglibyscie mi napisac jak się tak troszke podkrenca ? wystarczy zmienic cos tam w biosie (mam to gdzies zapisane) i tyle? przy puzniejszym podkrencaniu czeba uzyc jakis programów ? jakich :P ? i mam też pytanko= jak wielkie jest zagrozenie przy podkrencaniu ?? teraz chyab jus nie takie jak kiedyś ? zdaża się że w dzisiejszych czasach komus pali się procek ?

ej jeszce jedno a czy do tej płyty MSI-P6N SLI-F v2 s.775 nForce 650i pasują te pamiątki

PDP Patriot Dual LLK 2x 1GB DDR2 EPP 800MHz CL4 ???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.