x-kom hosting

Lepsza wydajność RAMu, dlaczego?

czanklas22
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam
Podkręcałem ostatnio procesor i przy tym zwiększyłem napięcie dla pamięci RAM, ustawienia te same. Zauważyłem że w klasyfikacji windows 7 ramy dostały 7 punktów gdzie ostatnim razem miały 6,9. Samo napięcie ma na to wpływ czy coś innego?

Edytowane przez czanklas22

webber
komentarz
komentarz

Samo napięcie nie ma bezpośrednio wpływu na wydajność. Jesteś pewien, że podkręcając procesor nie zmieniłeś taktowania pamięci?

Druga sprawa to sama klasyfikacja windowsowa. Jest ona bezwartościowa i zwracanie na niej uwagi nie ma większego sensu. Od tego są odpowiednie benchmarki.

czanklas22
komentarz
komentarz

Taktowania pamięci nie zmieniałem ale skoro mówisz że nie patrzeć na to co windows 7 pokazuje to spoko. przejmowałbym się gdyby mniej pokazał :-)

Wisnia123
komentarz
komentarz

w rejestrze jest wpis gdzie mozesz sobie dowolną cyfrę do 7 wpisać zeby Ci wyświetlało :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.