x-kom hosting

Strona główna zniknęła z indexu google

Djzziom
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam a wiec mam taki problem ze stroną www.jajawsieci.pl pare godzin temu było wszystko ok google na wyszukiwana frazę jaja w sieci wyświetlało moją stronę jako 3 a teraz jej nie ma gdy sprawdzam site:jajawsieci.pl wyskakuje 13 zaindexowanych podstron ale nie ma strony głownej wiecie może dlaczego ? Strona ma 1 tydzień. Nie mam pojęcia czemu tak się stało gdyż nic nie zmieniałem.

Chciałbym jeszcze dodać że strona jest dodana w narzędziach dla webmasterów zrobiłem mapę strony Liczba zgłoszonych adresów URL wynosi 52 ale Adresy URL w indeksie sieciowym wynoszą 0

Prosił bym o pomoc.

Edytowane przez Djzziom

darexD
komentarz
komentarz

Może ze względu na samą nazwę domeny  :D ... a botowi się po prostu nie spodobała i dostałeś bana ... ?

  • 1 miesiąc później...
vold
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to tylko chwilowe, odczekaj kilka dni i wszystko wróci do "normy"

  • 3 tygodnie później...
www.skrypty.pro
komentarz
komentarz

ciekawe co naprawde skierowalo bota ze dal bana:D

adam_win
komentarz
komentarz

faktycznie google na dzień dobry serwuje witrynom różne niespodzianki - bardzo w górę a potem bardzo w dół; też jestem zdania, że trzeba trochę odczekać, chociaż wiem, że kosztuje to czasem trochę nerwów

  • 5 tygodni później...
lordgil
komentarz
komentarz

Albo dostałeś bana na stronę główne za użycie niedozwolonych metod, albo strona głowna nie zawiera żadnej konkretnej treści dla robota google i indeksuje tylko podstrony... odczekaj też parę dni bo na początku z google są zawsze jakiej przeboje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.