x-kom hosting

Avast

Princessita
utworzono
utworzono

Hej!Jesteście moją ostatnią deską ratunku :( Od paru dni wyskakiwał mi komunikat avasta że znaleziono konia trojańskiego.Przerywałam połączenie i myślałam,że jest ok,ale wczoraj komp zaczął chodzić mi mega wolno.Chciałam dziś zrobić skanowanie,wyskoczył komunikat że pamięć avasta została zarażona i że zaleca się szybkie skanowanie,aby wirus się nie rozprzestrzenił.Chciałam,ale program odmówił mi.Nie wiem co mam robić,dlatego dosłownie błagam was o pomoc.To mój pierwszy taki przypadek :( Jeśli dałam tego posta w nieodpowiednim miejscu to bardzo przepraszam,ale jestem strasznie zdesperowana :(

Princessita
komentarz
komentarz

Kliknęłam pomógł bo wirusy zostały usunięte :) A mam jeszcze pytanko do użytkowników avasta.Jeśli wyskoczył mi parę dni temu komunikat że jest problem z avastem,nie pamiętam co to było dokładnie,to lepiej go odinstalować i zainstalować ponownie? :)

GoBi
komentarz
komentarz

Poleciłbym żebyś zmieniła antywirusa bo jak wszyscy się przekonali ze ten antywirus nie jest za doskonały:

Zapraszam na www.stopwirusom.pl napewno coś wybierzesz dla siebie.

Princessita
komentarz
komentarz

Komp chodzi mi od tego czasu wolno dlatego po formacie zainstaluję innego antywirusa.Dziękuję za linka :)

CatchMe
komentarz
komentarz

Wklej logi z HijackThis i ComboFix.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.