x-kom hosting

ostateczne wyjaśnienie kwestii

naekana
utworzono
utworzono

W związku z nieprzyjemną rozmową, która miała miejsce wczoraj i zakwestionowaniu mnie jako kobiety i absolutnym przegięciem ze strony jednego z użytkowników, chciałabym ostatecznie wyjaśnić tą kwestię. Bardzo cenię sobie swoją prywatność, ale wyjątkowo zapraszam do rozmowy ze mną na skypie. Proszę odezwać się do mnie na priva, jeśli ktoś wyrazi chęć usłyszenia mojego głosu - wówczas podam login, pod jakim mnie można znaleźć.

d856e5db26d93bcdm.jpg

bizon11
komentarz
komentarz

Widzę że co niektórzy mają manie szukania dziury w całym....

Zdjęcia, charakter wskazuje na to że naekana jest 100% kobietą...

Po za tym czego by tu szukał pedofil? Forum komputerowe to chyba niezbyt dobre miejsce dla takich elementów... Bardziej nadają się do tego fora młodzieżowe....

GoBi
komentarz
komentarz
Bardziej nadają się do tego fora młodzieżowe....

Ja też się nadaje na forum młodzieżowe.... oj no cóż ten koleś przesadził i trzymał sie swojego.. :)

Apex
komentarz
komentarz

a ja mu robiłem avatar :evil:

Demerzel
komentarz
komentarz

Mało jest kobiet wśród nas. Cieszyć sie trzeba z każdej przedstawicielki płci pięknej zainteresowanej tematyką. A szukającymi dziury w całym niema sie co przejmować. Zawsze tacy byli są i będą.

PS. Zawsze można bana dać. :D

dar55
komentarz
komentarz

naekana, sądzę że nie potrzebnie roztrząsany jest problem , gostek palnął coś głupiego i tyle , a ty jako ta mądrzejsza powinnaś przejść nad tym do porządku dziennego , wiesz że jesteś kobietą, inni tez wiedzą , a że trafi się "dowcipniś " to co? nawet lepiej bo więcej osób na ciebie zwróciło uwagę :D szczególnie po obejrzeniu fotek

bizon11
komentarz
komentarz
naekana, sądzę że nie potrzebnie roztrząsany jest problem , gostek palnął coś głupiego i tyle , a ty jako ta mądrzejsza powinnaś przejść nad tym do porządku dziennego

A jakby o tobie ktoś powiedział że jesteś kimś kim nie jesteś ? Np. kochającym inaczej

To nie dementował byś tego?

dar55
komentarz
komentarz

bizon11, sęk w tym że ja jestem facet gruboskórny i generalnie olew.... takie przypadki, ale babeczka to co innego :D

olej3232
komentarz
komentarz

mat159 sobie zażartował, nie ważne, mądrze czy głupio! naekana, się zdenerwowała. Kolega z pewnością nie chciał jej sprawić przykrości więc na moje oko nie potrzebnie roztrząsany temat.

Małe przepraszam i po krzyku!

Pozdrawiam

Demerzel
komentarz
komentarz

Dar55, jak co to kobieta a w ogóle to Dama.

Naekana, głowa do góry, jesteś pewnie lepsza w dziedzinie komputerów niż ja i większości użytkowników tutaj i to jest najważniejsze ile potrafisz. :)

dar55
komentarz
komentarz

no dobra widzę że temat ładnie rośnie to moja propozycja jest taka , dla niedowiarków i żartowniśiów , nagraj próbkę głosu i wstaw linka> a próbka ma brzemić " próbka głosowa dla ludków z forumpc , dla tych co skaczą i fruwają " :D tego napewno nigdzie nie znajdziesz w necie także będzie to wiarygodne

Gość
komentarz
komentarz
bizon11 napisał:

Po za tym czego by tu szukał pedofil?

.... PoPkA? ;)

naekana, Znasz moje zdanie na ten temat, a propozycja dar55 jest chyba najrozsądniejsza.

kwachu1992
komentarz
komentarz
Cytat:

bizon11 napisał:

Po za tym czego by tu szukał pedofil?

.... PoPkA? ;)

dobreee :lol: :lol: :lol:

co do naekany to ja tam nie mam watpliwosci ze ona jest kobieta (bardzo ładną zresztą) ;) pierwszy i niezbity dowód: zdjecie z przyklejona kartka: pozdro dla wszystkich niegrzecznych :evil:

mat159
komentarz
komentarz

Widze ze musze zabrac glos w tej dyskusji, przepraszam ze tak pozno ale wczesniej nie zauwazylem tego tematu O_o

Wiec zacznijmy od poczatku:

1. Nigdy nie podwazalem tego, jakoby nasza wspaniala moderatorka nie byla kobieta. Cala moja wypowiedz w SB byla kompletnym zartem, nie majacym na celu nikogo urazic, a zwlaszcza naekany.

2. Wypowiedz o "pedofilu" byla kontynuacja tego zartu, miala podkreslic po prostu fakt, iz w internecie nie mozna byc pewnym niczego na 100%. Zostala ona jednak potraktowana powaznie, co absolutnie nie bylo moim celem. Wynika to jednoznacznie z dalszych moich wypowiedzi

3. Naekana zostala przeze mnie osobiscie przeproszona na PW, co moze potwierdzic. Chcialbym w tym miejscu rowniez przeprosic ja jeszcze raz publicznie, a takze wszystkich tych, ktorych moglo oburzyc moje postepowanie. Jeszcze raz mowie: przepraszam.

4. Zaluje tego, ze wczesniej nie zauwazylem tego tematu, aby rozwiac watpliwosci. Nie chce, aby ktokolwiek kto go przeczytal myslal o mnie jako o kims kto nie szanuje kobiet i watpi w ich kobiecosc. Jeszcze raz powtarzam: TO BYL ZART. Powie ktos, ze wyjatkowo glupi zart - zgoda, ale komu sie nie zdarzaja wpadki? Kazdy czlowiek ma inna mentalnosc i poczucie humoru. Jedni potrafia sie smiac sie z byle czego, innych nie robawi nawet najlepszy zart. Jak sie okazalo poczucia humoru moje i naekany troche sie roznia. Pech chcial (a moze moja niewiedza) ze naekana okazala sie osoba dosc przeczulana na punkcie tego typu zartow - nie dziwie sie temu, wrecz przeciwnie, calkowicie rozumiem.

Na koniec pozostaje mi chyba powiedziec tylko jedno: zachowalem sie jak gowniarz, ale (mam nadzieje) to sie nie powtorzy. Wszystkich, a w szczegolnosci sama Zainteresowana najserdeczniej jeszcze raz przepraszam.

Pozdrawiam, i mam nadzieje ze ten incydent nie zepsuje naszych stosunkow kolezenskich ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.