x-kom hosting

(300zl) Obudowa do płyty mATX

nico
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Jaka obudowa w kwocie do 300zł będzie najlepsza do płyty w formacie mATX?

Ewentualne wymagania:
- czarna
- może być okno
- niezbyt dziurawa
- wysoka jakość
- nie za duża

W tym temacie chciałem się dowiedzieć czy jest sens kupować malutkie obudowy typu mini tower? Podobno ustępują one obudową midi pod względem możliwości wentylacji.

Faworytem jest Lancool K58, ale chciałem się dowiedzieć czy są mniejsze obudowy, które jakością nie odstają od Lancoola?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Edytowane przez nico

rafalluz
komentarz
komentarz

Chcesz obudowę mATX? Sprawdź NZXT Vulcan. Jest dość dziurawa, ale funkcjonalnie niezrównana wśród mATXów.

nico
komentarz
komentarz

NZXT Vulcan jest wybitnie dziurawa :) Wygląda oryginalnie i byłaby fajna gdyby nie ta siatka na boku.
Macie jakieś inne propozycje małych obudów o jakości zbliżonej do Lancool K58?

mis456
komentarz
komentarz

Moze:
http://www.skapiec.pl/site/cat/11/comp/529896#from48679

Chociaż moim zdaniem, paradoksalnie, na małą budę trzeba więcej wydac niż na normalną

nico
komentarz
komentarz

[quote name='mis456' date='11 wrzesień 2010 - 18:31' timestamp='1284222835' post='1085878']
Chociaż moim zdaniem, paradoksalnie, na małą budę trzeba więcej wydac niż na normalną
[/quote]

Dokładnie. Trochę to chyba nielogiczne żeby mała buda była taka droga. Pozostaje pytanie, czy warto inwestować w maluchy?
Dotychczas jedyną dużą zaletą jakie dostrzegłem w obudowach mini to ich rozmiar, są skromne i jak dla mnie komp upakowany w taką małą budkę jest po prostu ładny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.