x-kom hosting

Obraz miga na żółto i na niebiesko

Saper
utworzono
utworzono

Mam taki problem jak w temacie. Trwa to dość długo,zaczeło się po kupnie nowej karty graficznej (Radeon 9250). Na początku myślałem , że karta się przegrzewa więc zamontowałem wentylator. Wydawało się, że co jest lepiej ale po jakims czasie znowu się zaczeło

Zdarza się to najczęściej podczas grania

Boski4
komentarz
komentarz

A możesz dać screena z tym problemem?

zibby15
komentarz
komentarz

ja też miałem taki problem ale okazało się że to nie wina karty tylko kabla od monitora. Pouszałem nim koło wejścia w komputerze i sie okazało że gdy się go czymś przyciśnie to obraz robi sie normalny. Ale u ciebie to sie robi podczas grania więc to pewnie nie to co u mnie

Saper
komentarz
komentarz

Nie tylko podczas grania ale najczęściej. Przestaje migać gdy porządnie przywale w jednostkę centralną :P . A srceena dać narazie nie mogę bo obecnie przestało migać

Gość
komentarz
komentarz

Albo przełamany przewód sygnałowy monitora, albo tzw. zimne luty na płycie monitora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.