x-kom hosting

Ciekawe screeny z forum [połączone z: "Złote myśli" forum]

Gość
komentarz
komentarz

Sory zapomniałem zasilacz jest do wymiany oczywiście, bo 230 V.

Gość
komentarz
komentarz

A ta płyta jest jaki max. Pixel Shader ? bo bym chcial zeby Far cry 3 , max payne 3 cos takiego działalo . a zeby nie bylo ze mam 4.0 a gra musi 4.5~ cos takiego
Gość
komentarz
komentarz

wiem ze dostane za to pytanie, ale dziewczyny, fakt starsze ale jednak wolą coś przenośnego ;)

Przenośne to nie to samo :)



Ten 4870 jest DDR2 1gb
Gość
komentarz
komentarz

Nie wiem gdzie tą pastę chcesz zmieniać skoro karta posiada chłodzenia pasywne :D
Gość
komentarz
komentarz

Użytkownik 1 postów 0 Neutralny Napisano 2 minut temu Intel Xeon E3-1225v2 /3.2GHz, 8MB, LGA1155, BOX/ - syfiasty procesor pod serwer a nie do grania Asus P8H61-M LX /intel H61/ - asrock miażdży ten tani syf (taktowanie do 1333mhz omg...) Crucial 8GB 1333MHz CL9 Spectek - 1333mhz,słaba firma można w tej samej cenie znaleść 1600mhz również z CL9 i dobrej firmy SilentiumPC Deus G1-600W 80+ Bronze - kolejne gówno ze słabej firmy...już wole Feel2... Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda - tutaj akurat dobry wybór Gigabyte Radeon HD7950 3GB DDR5 384bit (900/5000) - tutaj też dobry wybór SilentiumPC Brutus M23 Pure Black (bez zasilacza) - kto co woli. Jak bym miał taki syfiasty komputer kupić za ponad 3k to bym się wolał powiesić...

:)



A może on chce procesor z odblokowanym mnożnikiem, żeby nie stracić gwarancji w pierwszy dzień podkręcając Xeona.
Gość
komentarz
komentarz

komputer dostaje sygnał po sekundzie się wyłacza katody oraz wiatraczki ruszają ale po sekundzie dupa:/

Maniakompa poprzepalal anody

piotrasta
komentarz
komentarz (edytowane)

 

A po co mi fraps mam na tyle szybki komputerek że mogę sobie włączyć niskie detale gdzie mam ponad 100 fps


 

 

geniusz  

Edytowane przez piotrasta
  • 2 tygodnie później...
piotrasta
komentarz
komentarz

Niestety zasilacza nie mam

po zapytaniu o posiadany zasilacz w komputerze :P

Gość
komentarz
komentarz

post-109754-0-39880100-1372169872.jpg

 

Moja pomoc ma charakter tylko informacyjny, użytkownik dokonujący danych czynności jest w pełni odpowiedzialny za ich skutki. UWAGA! Nie jestem ekspertem, nie ponoszę odpowiedzialności za rady, przed wykonaniem danej czynności/kupna sprzętu poczekaj na opinię innych!

:D


2013-06-23+23.50.18.jpg


inu7.jpg

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Sam jesteś dudus pajacu takich frajerów jak ty to trzeba banowac flecie.

:D

Bugless
komentarz
komentarz

toc jeszcze się nie przyzwyczaileś iż on nie uznaje odmiennego zdania, chociaż jego poziom wiedzy jest zbliżony do mojego poziomu wiedzy na temat łyżwiarstwa czy baletu :D

Youki
komentarz
komentarz

wyczytałem tam o tym, aby przeczyścić tam gdzie dałem pastę termowizyjną

:E

Gość
komentarz
komentarz

22533558051024253666.jpg

Bugless
komentarz
komentarz

sorry but nie bardzo czaje co śmiesznego w tym zdjęciu 

Gość
komentarz
komentarz

A musi być śmieszne :blush: :sorry:

Youki
komentarz
komentarz

Będziesz podkręcać monitor ?

:E
arkadiusz97
komentarz
komentarz

to bez serwisu się nie obejdzie lub jeżeli nie ma nic do stracenia i tak nie działa, może zimny lut? ściągnij chłodzenie i podgrzej mocno procesor (świeczką, opalarką lub jezeli sie da wylutowac kondensatory i do piekarnika zeby cyna się rozeszła bo może coś nie styka :D)
  • 2 tygodnie później...
arkadiusz97
komentarz
komentarz

zimny lut - jedna noga/kulka od procesora nie styka

najlepiej podgrzać procesor

w piekarniku(trzeba wylutować kondensatory)
lub taką opalarką:

small_opalarka4.jpg?updated_at=135341950

  • 1 rok później...
Gość
komentarz
komentarz

Zasilacz : Logic 650 W

do zmiany np na smart 530W

A co za mocny zasilacz ?

 

:P

  • 6 miesięcy później...
Gość
komentarz
komentarz

WP_20150327_001.jpg


WP_20150326_003.jpg


:D :D

  • 6 miesięcy później...
Sadysta
komentarz
komentarz

 

Podczas pracy komputera na chwile zatrzymalem wentylator, ale nic sie nie zmienilo. Najwidoczniej to nie wina akumulatora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.