x-kom hosting

Ciekawe screeny z forum [połączone z: "Złote myśli" forum]

naekana
komentarz
komentarz

Na forum pc dzieją się czasem dziwne rzeczy. A to Gobiego przemalują na różowo, albo jakaś krewka mama udziela się w SB....Jakieś chyba złośliwe chochliki tu grasują :evil: I nawet najlepszemu modowi potrafią zamotać :P

c5961c788c348d8em.jpg

Przemek
komentarz
komentarz

Buahahaha :P

Naprawilem juz swoj blad.

Milosztoma
komentarz
komentarz

CO wy wszyscy;/ nie lubicie rózowego koloru???? różowy jest super :D

Popek
komentarz
komentarz

Przemek wymiatasz :D

Saper
komentarz
komentarz

Każdemu zdarzają się błędy :D... to dobrze, przynajmniej jest się zczego pośmiać :P

  • 4 miesiące później...
sitol
komentarz
komentarz (edytowane)

no to ja wstawiam jak w temacie screena z naszego pięknego forum :)

kosza.JPG

post-4108-1201617844_thumb.jpg

Edytowane przez naekana
temat scalony
Gość
komentarz
komentarz

Dokładnie przyda się do gazetki , ja ostatnio wysyłałem jak to koleś myślał że jak kupic C2D 2,0ghz to mu nie pójdzie giera na P4 2.4ghz ;]

GoBi
komentarz
komentarz

A i coś ja rzuce:

e4b027e208908612m.jpg

  • 2 tygodnie później...
GoBi
komentarz
komentarz
99dac120e3112b10m.jpg
Popek
komentarz
komentarz

Waldek odchodzi ze złotopolskich?

O matko, prawie żołądek mi podskoczył :P

Raxen
komentarz
komentarz

Ja sie dziwie... myslalem ze ja nie ma co robic na tym forum, bo zanim cos napisze to ktos mnie wyreczy, a tu sobie prowadza rozmowe, moze jescze kawke?

Widze ze bede musial czasem zagladnac na SB bo zamiast cos robic to oni sobie siedza na Hawajach i Zlotopolskich ogladaja :blink:

Ale co zrobisz jak pisze na rozowo to juz ma wladze :P

naekana
komentarz
komentarz
Ale co zrobisz jak pisze na rozowo to juz ma wladze tongue.gif

Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do mnie, to proszę pisać na PW!

Raxen
komentarz
komentarz
Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do mnie, to proszę pisać na PW!

Ja nie wiem ja tak wplywam na ludzi czy cos, ze czasem zle mnie moga zrozumiec :blink:

To taka metaforka byla :)

naekana
komentarz
komentarz

To takie "metaforki" na przyszłość uskuteczniaj na priva, bo niespecjalnie jest to post na temat, prawda? Następnym razem poleci warn za OT! Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości zapraszam na PW, nie do tematu!

  • 1 miesiąc później...
danielek316
komentarz
komentarz

A Pan Moderator Vocativus zarobił warna dziś:

vocawarncq2.th.jpg

:rotfl:

vocativus
komentarz
komentarz

Obywatelki, obywatele i Ty Naekano! Zwracam się do Was w sprawie wagi najwyższej. Ojczyzzzz... forum nasze znalazło się nad przepaścią. Dorobek wielu pokoleń, wzniesiony z popiołów internetowy dom ulega ruinie. Struktury forum wariują. Szeroko rozlewa się po forum fala zuchwałych przestępstw, napadów i włamań. Neki wstawia warny zamiast punktów reputacji, Dar do jaj banuje ludzi na SB a potem dziwi się że nie może zdjąć bana. Chaos i demoralizacja przybrały rozmiary klęski. Userzy osiągnęli granice wytrzymałości psychicznej. Wielu ludzi ogarnia rozpacz. Już nie dni, lecz godziny przybliżają ogólnointernetowa katastrofę. Uczciwość wymaga, aby postawić pytanie: Czy musiało do tego dojść? Czy zrobiliśmy więc wszystko aby zatrzymać spiralę kryzysu?

Obywatelki, obywatele, rodacy. W zgodzie z radą Forum ogłaszam wszem i wobec: to była pomyłka, nie mam nic wspólnego z aferą starachowicką, nigdy nie spotkałem się z nikim w hotelu Marriot, nie wiem nawet jak się to pisze i gdzie to jest. Afera biopaliw nie jest z mojej winy, z aferą automatów nie mam nic wspólnego, to nie ja byłem Ewą, nie widziałem cienia orła i nie ja zniszczyłem laptopa. :gwizd:

piku
komentarz
komentarz

Zostałem zvifonowany! :hahaha:

828ad0cb64809807.jpg

dar55
komentarz
komentarz

Zostałem zvifonowany!
nie wiem od kiedy ale też masz określoną preferencję seksualną ->Dźwiękozbok :evil:
  • 2 miesiące później...
naekana
komentarz
komentarz

Vaderek i jego poezja na profilach - mała kompilacja :haha:

bizon11

fd422af2ac108e8b.jpg

KiceK

15a1fcfc14380ca8.jpg

DoGeR

ea8b46b25b98c482.jpg

ciaciama

8f0734847e2ba9f9.jpg

Winry Rockbell

09a73b46baa63641.jpg

bizon11

d491c482f94a77fe.jpg

tazman

c06dbd95ef4abb39.jpg

Do uzupełnienia off course - ktoś coś ma, to daje. Stworzymy tomik poetycki Vadera :D

dar55
komentarz
komentarz

a prosze bardzo

ea87d98456480926.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Vader jak czasem coś palnie to... :D

snip91
komentarz
komentarz

Kilka screenów z SB :P

bf13c2ec5c12c952m.jpg

61ad7f44909caf69m.jpg

49fcceafd93cb31cm.jpg

ae2813840c56c404m.jpg

15dr8.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.